Praca GŁÓWNY KSIĘGOWY Ładzice Gminna Spółdzielnia "SCH" w Ładzicach

WYZWOLENIA 34, 97-561 Ładzice, powiat: radomszczański, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: Znajomość zasad księgowości i rachunkowości

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GŁÓWNY KSIĘGOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ładzice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomszczański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ładzice

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: główny księgowy

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prowadzenie pełnej księgowości

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
[Inne] : Doświadczenie na stanowisku Gł.księgowego

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: Gminna Spółdzielnia "SCH" w Ładzicach

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Brak danych.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: radomszczański

Gmina pracodawcy: Radomsko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radomsko

Ulica pracodawcy: Tysiąclecia

Numer budynku pracodawcy: 2

Nazwisko osoby zgłaszającej: ANNA KASZUWARA

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Zawód wykonywany przez pracownika: główny księgowy