Praca Konradów - oferty pracy

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy Konradów, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 43 ofert pracy Konradów.

następna strona
KUCHARZ - od 2 000 PLN

Przygotowywanie posiłków w restauracji.
Zajazd Zagroda Tomasz Obłonczek - 2017-10-02 - Konradów (opolskie)

OPERATOR MASZYNY ODLEWNICZEJ - od 2 200 PLN

Obsługa oraz nadzór maszyn i urządzeń odlewniczych, eksploatacja używanych maszyn odlewniczych zgodnie z dokumentacją techniczną.
kontakt przez PUP - 2017-08-17 - Konradów (śląskie)

POMOCNIK BRUKARZA - od 2 000 PLN

pomoc przy robotach związnych z układaniem kostki brukowej, podawanie kostki brukowej, plantowanie ziemi, fugowanie kostki ( praca w terenie - teren świadczenia usług)
kontakt przez PUP - 2017-06-29 - Konradów (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

wg. zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2017-06-09 - Konradów (łódzkie)

KELNER/KELNERKA - od 2 000 PLN

Obsługa gości zajazdu zgodnie z zakresem obowiązków wynikającym z klasyfikacji zawodu kelnera.
Zajazd Zagroda Tomasz Obłonczek - 2017-03-14 - Konradów (opolskie)

KIEROWCA KAT. C+E - 6 000 - 8 000 PLN

Tygodniowe wyjazdy na trasie Polska-Anglia - Polska
A-spec Jakub Rak - 2017-03-09 - Konradów (śląskie)

KIEROWCA-DOSTAWCA - od 1 500 PLN

Dostawa pizzy i cateringu w wyznaczone miejsca. Dbanie i utrzymywanie pojazdu w czystości. Rozliczenia z utargu.
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Konradów (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 500 PLN

Przygotowywanie miejsca pracy przed wydaniem potraw, obróbka owoców i warzyw, utrzymywanie kuchni w czystości i czyszczenie blatów roboczych, sprzętu kuchennego, maszyn, podłóg, zmywanie naczyń po skończonej pracy, pomoc szefowi kuchni oraz kucharzom
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Konradów (śląskie)

KUCHARZ - od 1 500 PLN

Przygotowywanie posiłków, obróbka mięsa, prawidłowe przechowywanie art. spozywczych i produktów kulinarnych, znajomośc receptur i przepisów kulinarnych. Poczucie estetyki, podzielność uwagi, znajomość podstawowych zasad BHP oraz zagadnień higieniczno-sanitarnych.
Jan Chmielarz Firma Rekreacyjno - Rozrywkowa " DONER-HOP" - 2016-12-14 - Konradów (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Konradów (łódzkie)

OPERATOR MYJNI - 997,4 PLN

Operator myjni
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Konradów (śląskie)

kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Konradów (łódzkie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 1 850 PLN

Przewożenie palet (stała trasa Polska-Anglia)
A-spec Jakub Rak - 2016-08-30 - Konradów (śląskie)

PRACOWNIK LAKIERNI - od 5 000 PLN

przygotowywanie, szpachlowanie, podkładowanie, lakierowanie, polerowanie elementów karoserii samochodowej
P.P.H.U. "Pol-Cars" Sławomir Janus - 2016-08-17 - Konradów (śląskie)

kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Konradów (łódzkie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - 4 000 - 5 000 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: przygotowywanie elementów karoseryjnych, szpachlowanie , podkładowanie , lakierowanie ,polerowanieWYMAGANIA:wykształcenie zawodowe-lakiernik samochodowy, ukończona praktyka zawodowa w charakterze lakiernik samochodowy
P.P.H.U. „POL - CARS” Sławomir Janus - 2016-07-26 - Konradów (śląskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

wg. umowy
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Konradów (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc w przygotowaniu posiłków.
Zajazd Zagroda Tomasz Obłonczek - 2016-07-15 - Konradów (opolskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

KELNER/KELNERKA - od 1 850 PLN

MONTAŻYSTA OKIEN I DRZWI - do 3 000 PLN

Montowanie stolarki otworowejPraca na produkcji
Rabiko Sławomir Zając - 2016-06-16 - Konradów (łódzkie)

MONTER OKIEN I DRZWI- DO PRZYUCZENIA - do 2 500 PLN

Montaż okien i drzwi.Praca na produkcji
SŁAWOMIR ZAJĄC "RABIKO" - 2016-06-16 - Konradów (łódzkie)

A-spec Jakub Rak - 2016-06-15 - Konradów (śląskie)

kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Konradów (łódzkie)

kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Konradów (łódzkie)

sprzedaż artykułów budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Konradów (łódzkie)

praca na magazynie z art. budowlanymi

MONTER / SKŁADACZ OKIEN I DRZWI - od 1 850 PLN

montaż stolarki pcv i aluminium
RABIKO Sławomir Zając - 2016-04-22 - Konradów (łódzkie)

FIRMA "TIMEX" KRYSTYNA SZAFRAN - 2016-03-15 - Konradów (łódzkie)

praca na magazynie z artykułami budowlanymi