Praca GŁÓWNY KSIĘGOWY Nowy Tomyśl Effecta Justyna Bajor

Plac Fryderyka Chopina 12/105, 64-300 Nowy Tomyśl, powiat: nowotomyski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Zarządzanie działem finansowo-administarcyjnym, prowadzenie pełnej księgowości jednostki.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GŁÓWNY KSIĘGOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowy Tomyśl

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowotomyski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nowy Tomyśl

Zawód: księgowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse i rachunkowość), umiejętność prowadzenia rozliczeń jednostki (pełna księgowość), zarządzanie

Nazwa pracodawcy: Effecta Justyna Bajor

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV na e-mail: kandydat (at) namiarepotrzeb.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: nowotomyski

Gmina pracodawcy: Nowy Tomyśl

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Tomyśl

Ulica pracodawcy: Plac Fryderyka Chopina

Numer budynku pracodawcy: 12

Profil działalności pracodawcy: agencja zatrudnienia

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu

Zawód wykonywany przez pracownika: księgowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 08.07.2016