Praca GŁÓWNA/Y KSIĘGOWA/Y Gdańsk Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 24

Leśna Góra 2, 80-281 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Charakter pracy i wymagania zgodne z ustawą o finansach publicznych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 4 000 - 4 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Praca od pon. do pt. w godzinach 07:00-15:00.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GŁÓWNA/Y KSIĘGOWA/Y

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: księgowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 4 000 - 4 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne, około 6 lat praktywki w zawodzie, znajomość księgowości budżetowej, mile widziana znajomość programy Gdańska Platforma Edukacyjna. Miejsce pracy: Gdańsk - Niedźwiednik. Kontakt telefoniczny: 58/ 342-60-76 lub osobisty: ZKPiG Nr 24, ul. Leśna Góra 2, Gdańsk.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 6

Nazwa pracodawcy:
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 24

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Adres pracodawcy:
80-281 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: księgowy