Praca GLAZURNIK Seroczyn kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Seroczyn, powiat: sokołowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: wz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GLAZURNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Seroczyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sokołowski

Zawód: glazurnik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 15.06.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
stanowisko - pracownik robót remontowo budowlanych: układanie glazury, terakoty, gipsowanie, malowanie ścian, sufity podwieszane.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: dowód osobisty

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: glazurnik

Podobne oferty pracy

STAŻ - TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

archiwizacja dokumentów, pomoc w obsłudze stron, rejestracja korespondencji w systemie SODIS, wysyłka korespondencji
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Chorzów (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Przygotowanie dokumentacji handlowej, ofert oraz materiałów reklamowych, obsługa telefoniczna i mailowa klientów, wprowadzanie danych do systemu komputerowego, prowadzenie pojazdu służbowego
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Brudzew (łódzkie)

POZOSTALI MAGAZYNIERZY I POKREWNI - 997,4 PLN

poznanie zasad składowania materiałów w magazynach, obsługa urządzeń do cięcia stali, wydawanie materiałów
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Augustów (podlaskie)

REFERENT SEKCJA EKONOM.-FINANS. + ST PO WER - 997,4 PLN

- wdrożenie do rozliczania kosztów w systemnie finansowo-księgowym oraz do oprogramowania w systemie excel, sprawdzania prawidłowości rolziczenia kosztów wg. miejsc ich powstania,- rozliczanie poleceń wyjazdów służbowych oraz pobranych zaliczek,- prowadzenie ewidencji ilościowo-wartościowej środków trwałych, uzgadnianie ksiag inwentarzowych,- prowadz. rejestrów bankowych i raportów kasowych,- rozliaczanie i sporządzanie raportów otrzymanych dotacji celowych,- dekretowanie, księgowanie i prowadzenie rejestrów, spr. zasadności przekazywanych do Działu Rachunkowości dokuemtnów oraz ich analiza,- naliczanie amortyzacji od środków trwałych.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Łódź (łódzkie)

ASYSTENT USŁUG POCZTOWYCH - OFERTA STAŻU DLA BEZROBOTNYCH - 997,4 PLN

Obsługa klienta w zakresie usług pocztowych.
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Łajski (mazowieckie)

TŁUMACZ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO - od 500 PLN

Tłumaczenie dokumentów oraz korespondencji z języka ukraińskiego na język polski.
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Olszewice (mazowieckie)

CHIEF ADMINISTRATIVE OFFICER / PROGRAM MANAGER (ZASTĘPCA DS. OPERACYJNYCH) - do 30 750 PLN

Odgrywanie kluczowej roli przy zakładaniu działalności gospodarczej BNY Mellon w Polsce, w tym tworzenie odpowiednich procesów, procedur oraz kontroli dla skutecznego przekształcenia procesów BNY Mellon w stronę sprzedaży - zgodnie z obowiązującymi korporacyjnymi procedurami oraz polityką. Dogłębne zrozumienie wewnętzrnych procesów Księgowości Funduszy oraz wewnętrznych aplikacji stosowanych w celu wspierania działań związanych z księgowością funduszy. Pełnienie funkcji Kierownika Biura Zarządzania projektami (BZP) w Polsce oraz zapewnienie codziennego funkcjonowania BZP. Pełnienie funkcji członka Komitetu Wykonawczego zajmującego się planowaniem oraz realizacją agendy BNY Mellon (Poland). Aktywne uczestnictwo we wszystkich Sterujących komitetach utworzonych na potrzeby różnych Przekształceń powstających w Pune, w Indiach. Tworzenie systemu Zarządzania Projektami na rzecz wspierania Przekształceń w Polsce. Kierowanie działem/organizowanie inicjatyw na szeroką skalę dla usprawnienia procesów dotyczących różnych faz cyklu projektowego oraz wdrażanie do branży najlepszych rozwiązań dla dalszego procesu pogłębiania Strukturalnego Przekształcenia.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Przyjmowanie towarów pod względem jakościowym, sprzedaż towaru.
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Jasło (podkarpackie)

ELEKTROMONTER LINII KABLOWYCH - od 1 850 PLN

Wykonywanie przyłączy abonęckich
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Bęczków (świętokrzyskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Magazynier
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Pełczyce (zachodniopomorskie)

ZBROJARZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

sumienne wykonywanie zleconych zadań, prace biurowe, obsługa petenta
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Łask (łódzkie)

KSIĘGOWY/A - od 1 850 PLN

Zapis w programie księgowym dokumentów księgowych
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ - od 1 295 PLN

obsługa maszyn i urządzeń w dziale produkcji i transportu
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Świerzawa (dolnośląskie)

KELNER - od 1 200 PLN

obsługa konsumenta
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Mikołów (śląskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - od 1 850 PLN

Obsługa klientów, przygotowywanie półproduktów, dbanie o czystość na stanowisku pracy oraz w lokalu, zapewnienie ciągłości wydawania dań, dbanie o milą atmosferę wewnątrz lokalu, dbanie o rozwój lokalu, jego renomę na rynku lokalnym. Umowa o pracę na czas określony 7 m-cy.
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Piła (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW LOGISTYKI - 997,4 PLN

praca związana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Słaboszewo (kujawsko-pomorskie)

GARMAŻER - od 925 PLN

Wyrabianie ciasta na pierogi, prace w kuchni.
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Szczebrzeszyn (lubelskie)

SPECJALISTA SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - od 1 850 PLN

kompleksowa obsługa procesu sprzedaży części samochodowych internet, kontakt telefoniczny/mailowy z klientem, aktualizowanie oferty produktowej sklepu internetowego
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Stojadła (mazowieckie)

KIEROWCA MECHANIK - od 2 000 PLN

PROWADZENIE SAMOCHODU OSOBOWEGO W RAMACH OBOWIĄZKÓW SŁUŻBOWYCH, NAPRAWA MASZYN I URZĄDZEŃ BUDOWLANYCH, NAPRAWA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ NAPRAWY I KONSERWACJI MASZYN I URZĄDZEŃ BUDOWLNYCH ORAZ SAMOCHODÓW OSOBOWYCH, PRAWO JAZDY KAT. B, MIN. 2 LATA DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa kasy fiskalnej i terminalu płatniczego. Wykładanie towaru. Obsługa klienta. Sprzedaż artykułów tytoniowych, monopolowych, spożywczych.
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Prudnik (opolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Dbałość o czystość wokół zakładu pracy, na hali produkcyjnej, w magazynie. Wypakowywanie zamówionych towarów, rozkładanie w magazynanch, porządkowanie bazy transportowej.
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Kraków (małopolskie)

656S - SALOWA - od 1 750 PLN

utrzymanie w należytej czystości wszystkich pomieszczeń szpitala , wyposażenia i sprzętu
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Radom (mazowieckie)

MAGAZYNIER-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

WYDAWANIE, PRZYJMOWANIE TOWARU, SPRAWDZANIE ZGODNOŚCI TOWARU Z FAKTURAMI VAT
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Polkowice (dolnośląskie)

- rozkładanie towaru,- cenowanie
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Szamocin (wielkopolskie)

GRAFIK - 997,4 PLN

Tworzenie grafiki na potrzeby gazet oraz na portale internetowe, projektowanie reklam, przygotowywanie ofert graficznych dla klientaó.
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Wejherowo (pomorskie)

KUCHARZ - od 2 800 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-11-24 - Warszawa (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed