Praca FRYZJER Radomsko kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: wg. zakresu czynności

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radomsko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomszczański

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.06.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: chęć nauki zawodu fryzjera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: podanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: radomszczański

Gmina pracodawcy: Radomsko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radomsko

Ulica pracodawcy: Tysiąclecia

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

STOLARZ MEBLOWY W ZABUDOWIE KUCHENNEJ - od 1 500 PLN

Wycinanie elementów drewnianych, łączenie na klej, śruby, gwoździe, zszywki, szlifowanie, heblowanie, frezowanie, oklejanie, lakierowanie, bejcowanie, montowanie mebli w zabudowie u klienta. Wymagania: wykształcenie min. zawodowe, mile widziana specjalnośc stolarska, min. 1 rok doświadczenia jako stolarz mebli kuchennych, zdolności manualne, wyobraźnia przestrzenna, zdolności obróbki drewna, bardzo dobry wzrok, umiejętność rozróżniania barw, znajomość sztuki lakierowania, znajomość obsługi elektronarzędzi oraz profesjonalnych maszyn stolarskich.
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Bieszkowice (pomorskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

kucharz
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Słubice (lubuskie)

LISTONOSZ K/M - od 2 150 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Warszawa (mazowieckie)

SPAWACZ - OPERATOR CNC - od 2 000 PLN

wpisywanie programowania do maszyny, obsługa wypalarki CNC, obsługa migomatu
kontakt przez PUP - 2016-12-19 - Ślesin (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

- obsługa urządzeń biurowych,- obsługa systemu e-PUAP, - porządkowanie dokumentacji, archiwizacja dokumentów,- współudział w przeprowadzaniu wizytacji działalności oświatowo- zdrowotnej i promocji zdrowia w placówkach nauczania i wychowania, - współudział w monitorowaniu przebiegu i ocenianiu programów promujących zdrowie inicjowanych przez Państwową Inspekcję Sanitarną i realizowanych przez placówki nauczania i wychowania, zakłady opieki zdrowotnej, inne instytucje i organizacje społeczne.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Gorlice (małopolskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

usługi fryzjerskie
Salon Fryzjerski Damsko-Męski Solarium Bożena - 2016-09-13 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE OGRODZNICZYM 310 - od 2 000 PLN

zadaniowe wykonywanie pracy w gospodarstwie ogrodniczym polegającej na zbiorze owoców z gruntów o określonej powierzchni, zadaniowym zbiorze, sortowanie owoców w danej ilości, prace porządkowe na danym obszarze gospodarstwa, sadzenie drzewek na danej powierzchni gopsodarstwa
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Tłumy (mazowieckie)

KIEROWNIK SERWISU - od 3 500 PLN

Planowanie zadań w serwisie, kalkulacja kosztów napraw, przeprowadzanie kontroli jakości napraw, współpraca z innymi działami, obsługa napraw powypadkowych
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Stare Bielice (zachodniopomorskie)

STOLARZ MASZYNOWY - od 1 850 PLN

Zadania związane z produkcją ram ozdobnych w firmie PADMA ART.
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Marki (mazowieckie)

STARSZY TESTER OPROGRAMOWANIA/ SENIOR OA ENGINEER - od 12 500 PLN

tworzenie aplikacji
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Kraków (małopolskie)

POSADZKARZ - od 1 870 PLN

przygotowywanie podłoża, przygotowywanie zaprawy, docinanie płytek
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Pajęczno (łódzkie)

POMOCNIK KIEROWNIKA PRODUKCJI W PRZEMYŚLE - 997,4 PLN

wypełnianie dokumentacji produkcyjnej, konfekcjonowanie produktów
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Strzakły (lubelskie)

SZWACZKA - 997,4 PLN

szycie na maszynach szwalniczych przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Gaj (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 1 850 PLN

naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Kraśnik (lubelskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

zadania opiekuńcze, pielęgnacyjne, edukacyjne. Planowanie różnych typów zabaw, wykonywanie czynności pielęgnacyjnych.
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

sprzedaż artykułów spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Raciąż (kujawsko-pomorskie)

KOORDYNATOR D/S BHP - od 2 000 PLN

Sprawdzanie dokumentacji BHP, opracowywanie procedór, inspekcja budowy, sporządzanie raportu BHP.
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Żabno (małopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

CIEŚLA - od 1 850 PLN

wykonywanie więźby dachowych,podbitki, okapów, montaż desek czołowych
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Maków Mazowiecki (mazowieckie)

MASAŻYSTA - 1 850 - 2 100 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Niechorze (zachodniopomorskie)

SPEDYTOR - STAŻ - 997,4 PLN

nawiązywanie oraz podtrzymywanie kontaktów z klientami zagranicznymi, przygotowywanie ofert dla klientów krajowych i zagranicznych, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie, przygotowywanie dokumentów firmowych
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Chrzanów (małopolskie)

OPIEKUN OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ - od 1 000 PLN

Opieka nad osobami niepełnosprawnymi - w tym na wózkach inwalidzkich - w ramach dojazdu do placówek oświatowych na terenie Gdyni i województwa pomorskiego.
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Gdynia (pomorskie)

MONTER / KONSERWATOR INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH - od 2 000 PLN

uruchmamianie, przeglądy i naprawa urządzeń, grzewczych i wentylacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - od 2 000 PLN

UTRZYMYWANIE PORZĄTKU NA TERENIE BUDYNKÓW WIELORODZINNYCH I NA TERENIE ZEWNĘTRZNYM
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Skierniewice (łódzkie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - do 1 750 PLN

zakładanie instalacji sanitarnych
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Helenowo Stare (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Pomoc przy pracach remontowo-budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Mycie okien i drzwi, scieranie biurek, mycie podłóg, utrzymywanie czystości w pomieszczeniach WC, stołówki i świetlicy, mycie korytarza i schodów wewnątrz budynku, a także zamiatanie i odśnieżanie schodów do budynku
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Czeladź (śląskie)

KONSULTANT DS. SZKOLEŃ (RPO) - 997,4 PLN

wyszukiwanie ofert przetargowychprzygotowanie materiałów na szkolenia w tym obsługa kserokopiarkiopracowanie ofert przetargowychprowadzenie dokumentacji szkoleniowejprowadzenie naboru na szkolenia
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Gdynia (pomorskie)