Praca FRYZJER Zawiercie Studio Fryzjersko-Kosmetyczne "PAPILON" U.Stępień

Wierzbowa 16b, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
- strzyżenie damskie, męskie,- ukłsdanie, modelowanie, koloryzacja,- upięci ślubne, wieczorowe

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zawiercie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zawierciański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zawiercie

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka Sanepidu

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
umiejętność strzyżenia, stylizowania, farbowania i pielęgnacji włosów

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: mile widziana praktyka w zawodzie

Nazwa pracodawcy:
Studio Fryzjersko-Kosmetyczne "PAPILON" U.Stępień

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: I kon. tel, osobisty, e-mail

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: zawierciański

Gmina pracodawcy: Zawiercie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zawiercie

Ulica pracodawcy: Wierzbowa

Numer budynku pracodawcy: 16b

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*