Praca FRYZJER DAMSKO-MĘSKI Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: usługi fryzjerskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER DAMSKO-MĘSKI

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zasadnicze/średnie, doświdczenie zawodowe min. 3 lata, umiejętność - usługi fryzjerskie damsko-męskie, uprawnienia egzamoin czeladniczy,

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - SPRZEDAŻ ODZIEŻY - od 1 850 PLN

sprzedaż odziezy
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Libiąż (małopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Krasnopol (podlaskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Karłów (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

prowadzenie samochodu,ładowanie, rozładowywanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Radomsko (łódzkie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 1 750 PLN

sprzątanie w szkole
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 - 2015-12-30 - Kraków (małopolskie)

KSIĘGOWY (270 I) - od 1 850 PLN

Prace interwencyjneProwadzenie pełnej księgowościFundacji, Rozliczenia podatkowo-księgowe, pełny zakres dokumentacji pracowniczej oraz ZUS
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Otwock (mazowieckie)

PROGRAMISTA - 997,4 PLN

Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Słotwina (śląskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

pakowanie i rozwożenie towarów
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Chorzów (śląskie)

MONTER INSTALACJI TELETECHNICZNYCH - 997,4 PLN

montaż anten satelitarnych, montaż alarmów, montaż monitoringu, automatyki do bram, domofonówstaż w godz. 9-17
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Płock (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

przygotowywanie produktów do sprzedaży, inkasowanie należności za sprzedane produkty, organizowanie zaopatrzenia i przyjmowanie dostaw, dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Chotelek (świętokrzyskie)

TRENER SPORTU - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Sejny (podlaskie)

SPECJALISTA DO SPRAW WYNAGRODZEŃ - 997,4 PLN

Wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Kraków (małopolskie)

OGRODNIK - 1 850 - 2 500 PLN

Pielęgnacja roślin, sprzedaż artykuów ogrodniecze, praca w godz. 9-18
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Opole (opolskie)

PRACOWNIK JAKOŚCI - od 2 000 PLN

Prowadzenie auto certyfikacji wykonywanych przez siebie operacji i procesów, odbiór dostaw pod względem jakościowym i ilościowym, prowadzenie zapisów. Kontrola wyrobów gotowych, kontrola procesu produkcji detali itp. Praca jednozmianowa w BB. Oferta skierowana do osób zarejestrowanych w PUP, z ustalonym II profilem pomocy, które nie ukończyły 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Bielsko-Biała (śląskie)

SPRZĄTANIE BIUR - od 925 PLN

sprzątanie biur
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Baranowo (wielkopolskie)

BARMAN-KELNER - 997,4 PLN

Zgodnienie z załączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Węgierska Górka (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Bielsko-Biała (śląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace fizyczne na budowie, rozładowanie i mocowanie instalacji sanitarnych, montaz technologii kotłów.
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Kowale (opolskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 2 000 PLN

Murowanie i tynkowanie. Miejsce pracy powiat nyski.
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Otmuchów (opolskie)

SPRZEDAWCA W LODZIARNI - od 1 850 PLN

sprzedaż lodów tradycyjnych porcjowanych łopatką do kubków waflowych i pojemników na wynos, obieranie i krojenie owoców do lodów, dbanie o czystość stanowiska zgodnie z wymaganiami sanepidu.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Zabrze (śląskie)

STRASZY KOORDYNATOR(ENG:SENIOR COORDINATOR-LEGAL) - od 4 700 PLN

(Pracodawca zapewnia zakwaterowanie, wyżywienie, podróże)Analiza rozwiązań systemów ERP, IT oraz ich wdrażanie w Polsce - projekt zastosowań informatyki. Analiza i ocena projektów przetwarzania informacji. Ekspertyzy systemów komputerowych. Prace analityczne, badawcze i wdrożeniowe. Diagnoza problemów. Modernizacja projektów i procesu.
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Zabierzów (małopolskie)

DEKORATOR WNĘTRZ - od 550 PLN

Dekorowanie wnetrz, ręczne robienie dekorów
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Zielonki (małopolskie)

TRAKTORZYSTA -ZRYWKARZ - od 1 850 PLN

Zrywka i wywóz drewna
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Lgiń (lubuskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Ujazd (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

dokonywanie sprzedaży detalicznej, zapoznanie z asortymentem związanym z branżą chemiczną, obsługa kasy fisklanej oraz terminalu płatniczego, zapoznanie sie z programem komputerowym, wystawianie faktur
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

PIEKARZ - 2 000 - 2 500 PLN

Wypiek pieczywa.
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Nysa (opolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Przysietnica (podkarpackie)

SALOWA - 997,4 PLN

Zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Puławy (lubelskie)

- przyjmowanie towaru, metkowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Osiek nad Notecią (wielkopolskie)