Praca FRYZJER Węgrów SALON FRYZJERSKI "STYL" Katarzyna Ładosz

Piłsudskiego 14, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: w/g zawodu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Węgrów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: węgrowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Węgrów

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Mile widziany staż pracy.

Nazwa pracodawcy: SALON FRYZJERSKI "STYL" Katarzyna Ładosz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Węgrowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: c.v

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: węgrowski

Gmina pracodawcy: Węgrów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Węgrów

Ulica pracodawcy: Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Węgrowie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

OPERATOR URZĄDZEŃ PAKUJĄCYCH - od 13 PLN

pakowanie węży ogrodniczych, nawijanie węży w krążki
Mayenne sp. z o.o - 2016-11-24 - Węgrów (mazowieckie)

ROBOTNIK LEŚNY - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Turna (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Węgrów (mazowieckie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Mońki (podlaskie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

obsługa klienta salonu,koloryzacja,czesanie i strzyżenie włosów, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - od 1 750 PLN

wg stanowiska
STUDIO URODY "VENUS" Sylwia Nowaczyk - 2015-12-02 - Gniezno (wielkopolskie)

- mycie głowy;- nakładanie preparatów na włosy klienta;- utrzymanie porządku i czystości na stanowisku;- umawianie klienta;- strzyżenie
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Oświęcim (małopolskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

samodzielne świadczenie usług fryzjerskich
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

Mycie włosów, przygotowanie do zabiegów fryzjerskich, strzyżenie damskie oraz męskie, poznanie technik koloryzacji włosów,poznanie technik strzyżenia włosów, dopasowanie fryzury do typu urody klienta, układanie fryzur dziennych i wieczorowych.
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Mielec (podkarpackie)

Oferta przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP do 30 r.żUsługi fryzjerskieII zmiany
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

strzyżenie damskie i męskie
Fryzjer Damsko-Męski Krystyna Oślizło - 2017-02-16 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

Fryzjer damsko-męski. Wymagania: umiejętności fryzjerskie (damsko-męskie). Forma kontaktu z Pracodawcą: telefonicznie 537-888-348, 510-562-220.
STUDIO FRYZJERSKIE ANNA KANCZKOWSKA - 2015-12-21 - Gdynia (pomorskie)

FRYZJER - od 1 000 PLN

Fryzjer damsko-męski
ANNA GRUCA STUDIO FRYZUR "IMPRESJA" - 2016-01-12 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Łochów (mazowieckie)

Prace fryzjerskie w zakresie:- strzyżenie damskie, męskie, dziecięce,- farbowanie,- upięcia.
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Więcbork (kujawsko-pomorskie)

- strzyżenie,- modelowanie,- farbowanie,- rozjaśnianie,- trwała ondulacja,- mycie włosów,- zabiegi pielęgnacyjne włosów,
Salon Fryzjerski Militowska Magdalena - 2016-03-31 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

obsługa klienta, doradztwo, dbanie o porządek na miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Wieluń (łódzkie)

MURARZ - od 12 PLN

wznoszenie budynków
Remonters Sebastian Suchodolski - 2016-09-07 - Popielów (mazowieckie)

- fryzjerstwo damsko-męskie
P.H.U."MAKS" RYSZARD BOROWICZ - 2016-03-25 - Szamotuły (wielkopolskie)

FAKTURZYSTKA W CENTRUM BUDOWLANYM - od 1 850 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, wystawianie faktur
PPHU WAGAT sp.j. Wielogórscy - 2016-08-03 - Węgrów (mazowieckie)

FRYZJER - 1 850 - 2 300 PLN

Wszystkie czynności związane z zawodem fryzjer, obsługa klientów, farbowanie, strzyżenie.
Instytut Zdrowia i Urody M-COSMETIC Malwina Gaca - 2016-11-10 - Nysa (opolskie)

strzyżenie damskie i męskie; farbowanie; modelowanie; rozjaśnianie; zabiegi pielęgnacyjne
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

nauka rozprowadzania farb na głowie, modelowania i czesania fryzur, strzyżenia oraz trwałej
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Żary (lubuskie)

FRYZJER - od 3 000 PLN

wykonywanie usług fryzjerskich, damsko męskich
Black&White Fryzjerstwo Uroda A. Rudzka - 2016-04-15 - Kraków (małopolskie)

Obsługa klienta, strzyżenie, utrzymywanie czystości w miejscu pracy, obsługa kasy fiskalnej
SG EXPRES SYLWESTER GRODZKI - 2016-08-19 - Grójec (mazowieckie)

wykonywanie rysunku technicznego fryzury różnymi technikami, strzyżenie włosów na sucho lub mokro, modelowanie fryzury, farbowanie lub rozjaśnianie włosów, przeprowadzanie zabiegów pielęgnacyjno-leczniczych włosów
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Świdnik (lubelskie)

usługi fryzjerskie
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Kraśnik (lubelskie)