Praca FRYZJER Polkowice DROGERIA A-Z Maria Dwojak

Skalników 42/1, 59-100 Polkowice, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: praca w salonie fryzjerskim

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: +PREMIA UZNANIOWA

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Polkowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: polkowicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Polkowice

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: KOMUNIAKTYWNOŚĆ, UMIEJĘTNOŚCI FRYZJERSKIE

Nazwa pracodawcy: DROGERIA A-Z Maria Dwojak

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: SKIEROWANIE, CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: polkowicki

Gmina pracodawcy: Polkowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Polkowice

Ulica pracodawcy: Skalników

Numer budynku pracodawcy: 42

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

FRYZJER - od 1 850 PLN

wykonywanie usług fryzjerskich z możliwością przyuczenia do zawodu
Salon Fryzjerski Kleopatra - 2016-09-01 - Proszowice (małopolskie)

FRYZJER - od 1 950 PLN

obsługa klienta, dbanie o czystość na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

OBSŁUGA KLIENTÓW
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Polkowice (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 100 PLN

WZNOSZENIE I REMONTY BUDYNKÓW
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Radwanice (dolnośląskie)

FRYZJER - od 2 800 PLN

Brak danych
Materco Trading Sp. z o.o. - 2017-04-18 - Biała Piska (warmińsko-mazurskie)

Fryzjerstwo damskie, męskie, dziecięce
WIOLETTA SROKA Violâtre Strefa Fryzur - 2016-12-06 - Skawina (małopolskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

wykształcenie zawodowe fryzjer, doświadczenie min. nauka zawodu
Zakład Fryzjerski JUSTYNA Pluta Justyna - 2017-03-24 - Krotoszyn (wielkopolskie)

FRYZJER - od 875 PLN

Wykonywanie usług na rzecz klientów.
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Złotoryja (dolnośląskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNO USŁUGOWY( W RAMACH ART.150F) - od 1 850 PLN

przygotowanie materiału, sprzętu oraz narzędzi do prac montazowych w terenie. Montaż konstrukcji drewnianych typu place zabaw dla dzieci, altany i wiaty.prace przy zakładaniu i pielegnacji ogrodów. montaż ogrodzeń
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Polkowice (dolnośląskie)

Obsługa fryzjerska klientów. Praca na umowę o pracę w Kołobrzegu w godz. 8-16 lub 10-18.Docelowo praca stała.
GAŁĄZKA OLIWNA - Cecylia Gałązka - 2016-08-24 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Wągrowiec (wielkopolskie)

Świadczenie usług z zakresu fryzjerstwa damsko-męskiego
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Kraków (małopolskie)

obsługa i dezynfekcja zalonu, przygotowywanie do farbowania i strzyżenia damskiego lub męskiego
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

Koloryzacja, upięcia fryzur, strzyżenie damskie, męskie (cv + list motywacyjny na adres e-mail: salon.dotykpiekna (at) gmail.com)
Stańco Joanna Salon Urody ,"Dotyk Piękna" - 2016-06-13 - Tomice (małopolskie)

OPERATOR MASZYNY SPRZĄTAJĄCEJ-PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

SPRZĄTANIE MASZYNOWE MASZYNĄ SPRZĄTAJĄCĄ WEDŁUG PRACY NA OBIEKCIE
CLAR SYSTEM SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-04-28 - Polkowice (dolnośląskie)

usługi fryzjerskie
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Skalbmierz (świętokrzyskie)

farbowanie , modelowanie i strzyżenie damsko-męskie, trwała ondulacja
Salon Fryzjerski KAJA Monika Zalewska - 2016-10-17 - Piechcin (kujawsko-pomorskie)

- technika strzyżeń damskich;- modelowanie damskie;- układanie fryzury- codziennej, wieczorowej, koki i upięcia;- koloryzacja damska- dobór koloru;- umiejętność właściwego doboru farby, trwałe ondulacje;- poznanie różnych technik trwałej ondulacji;- modelowanie męskie codzienne i wieczorowe;- umiejętność doboru właściwych kosmetyków do pielęgnacji włosów;- przestrzeganie zasad bhp i higieny pracy.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Oświęcim (małopolskie)

Wykonywanie zabiegów fryzjerskich. Możliwość przyuczenia.
P.P.H.U. "OLCZAK" Hubert Olczak - 2017-04-06 - Kępno (wielkopolskie)

GOTOWACZ-WYDAWCA - 1 850 - 2 200 PLN

PRZYGOTOWYWANIE, WYDAWANIE POSIŁKÓW I NAPOJÓW
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE 'LUBINPEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-04-07 - Tarnówek (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

AKTYWNA SPRZEDAŻ KREDYTÓW GOTÓWKOWYCH I HIPOTECZNYCH, POZYSKIWANIE NOWYCH KLIENTÓW DBAJĄC JEDNOCZEŚNIE O WYSOKI POZIOM OBSŁUGI, DBAŁOŚĆ I UTRZYMANIE RELACJI Z KLIENTAMI, KSZTAŁTOWANIE POZYTYWNEGO WIZERUNKU FIRMY
P.H.U. M&M Wnuk - Pawłowska - 2016-04-18 - Polkowice (dolnośląskie)

FRYZJER - od 1 400 PLN

Wykonywanie czynności związanych z zawodem fryzjera - strzyżenie, koloryzacja, fryzury okolicznościowe.
SALON FRYZJERSKI ORCHIDEA ANNA KĘPIŃSKA - 2016-06-01 - Lublin (lubelskie)

FRYZJER - od 2 500 PLN

strzyżenie, farbowanie i modelowanie włosów
Akademia Piękna Eliza Szumowska-Pacan - 2016-04-13 - Puławy (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

PRACE GOSPODARCZE
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Polkowice (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

OBŁSUGA KLIENTÓW, DBANIE O ŁAD I PORZĄDEK W MIEJSCU PRACY
P.P.H.U. "NORMI" SEBASTIAN MIREK - 2015-12-07 - Polkowice (dolnośląskie)

strzyżenie męskie oraz damskie, modelowanie, upięcia, baleyage, nakładanie farb
Studio urody ANNA Anna Obirek - 2016-05-09 - Wawrzeńczyce (małopolskie)

mycie, strzyżenie, układanie włosów
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Sztabin (podlaskie)

staż w salonie piękności
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Ustroń (śląskie)