Praca FRYZJER Płock kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
mycie głowy, farbowanie, umawianie klientów na wizyty

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Płock

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Płock

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Kostrogaj 1, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Płock

Gmina pracodawcy: Płock

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Płock

Ulica pracodawcy: Kostrogaj

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: Fryzjerstwo

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 14.07.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZĄTACZKA DOMOWA - od 1 850 PLN

sprzątanie domków letniskowych, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Rusinowo (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

ZGODNIE Z PROGRAMEM STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Białynin (łódzkie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - od 1 850 PLN

Wprowadzanie danych do systemu Insert GT, prowadzenie baz danych w zakresie cenników, rabatów itp., aktualizacji umówi i katalogów, archiwizacja dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Bielsko-Biała (śląskie)

OPERATOR - od 2 200 PLN

Załadunek i rozładunek kontenerów, prowadzenie pojazdu ciężarowego, utrzymanie w czystości placu, mycie kontenerów. Godziny pracy: 07.00 - 19.00, 19.00 - 07.00.
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Śmiłowo (wielkopolskie)

MŁODSZY OPERATOR MASZYN - do 1 850 PLN

Wykształcenie podstawowe lub zawodowe; zdolności manualne; precyzja; montowanie drobnych części do samochodów; trzy zmiany; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Gliwice (śląskie)

LOGOPEDA-POMOC - od 1 850 PLN

Terapia logopedyczna prowadzenie dokumentacji pacjętów
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Jarosław (podkarpackie)

SENIOR QUALITY ASSISTANCE ENGINEER/STARSZY SPECJALISTA KONTROLI JAKOŚCI - od 11 333 PLN

Weryfikacja i zatwierdzanie zgodnie z wymogami systemowymi;Zapewnienie jakości różnych komponentów MaxBill: MaxCare, MaxCatalog, MaxRate, Billing, Interfaces; Wykonywanie ręcznychi automatycznych testów funkcjonowania systemu; raportowanie o błędach w JIRA/Redmine zgodnie ze standardami spółki;Zapewnienie jakości względem udostępnionych wersji systemu MaxBill; Usługi wsparcia klienta; Przeprowadzanie analizyprzyczynowo-skutkowej w trakcie badania danych zagadnień; Sporządzanie instrukcji użytkownika; Zapewnienie spełnienia standardów przez system MaxBill; Sugerowanie korekt służących poprawie systemu MaxBill w obszarach kompletności i użyteczności; Tworzenie, testowanie i uzupełnianie dokumentacji zgodnie ze specyfikacjami. Przeprowadzanie testów dotyczących: planowania, raportów.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Kraków (małopolskie)

NAUCZYCIEL GEOGRAFII - od 22,2 PLN

Nauczyciel geografii w gimnazjum.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Wierzbie (opolskie)

BIOMASAŻYSTA - od 1 850 PLN

wykonywanie masaży orientalnych służących do podnienienia kondycji fizycznej
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Zduńska Wola (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI GARMAŻERYJNEJ - od 925 PLN

pomoc przy produkcji garmażeryjnej
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Morawica (małopolskie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA - 997,4 PLN

przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Lubań (dolnośląskie)

MONTER SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 1 850 PLN

zgrzewanie/łączenie rur,montaż hydrantów p.poż. montaż studni kanalizacyjnych,prace przygotowawcze pod montaż instalacji wod-kan,prace porządkowe po zakończeniu montażu instalacji
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Częstochowa (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - do 1 850 PLN

prace przygotowawcze terenu przed budową, zagęszczanie urobku, piachu, kryszywa, murowanie
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Stara Wróblina (lubelskie)

SPECJALISTA DO SPRAW EKSPORTU - od 3 000 PLN

Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami - dostawcami i innymi kontrahentami firmy z terenu Chin. Wyjazdy służbowe, udział w targach. Doświadczenie w dystrybucji artykułów Kuchni Świata.
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Pieńków (mazowieckie)

REFERENT DS. ADMINISTRACYJNYCH - 997,4 PLN

Ksero dokumentów. Sporządzanie wykazów, zestawień i innych materiałów do komórki org. Sporządzanie projektów pism, uchwał, umów, porozumień.
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Płock (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

KIEROWNIK DS. USŁUG - od 7 500 PLN

- Koordynowanie działań na rzecz zapewnienia serwisu IT dla klientów globalnych, działania na rzecz poprawy jakości świadczonych usług. Zarządzanie zespołem. Analiza danych, przygotowywanie cyklicznych raportów. Kontakt z klientem zagranicznym z wykorzystaniem języka angielskiego.- Wynagrodzenie: nie mniej niż 7500 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.- Praca: 8:00-16:00, 16:00-24:00, 24:00-8:00 + soboty, niedziele, święta zgodnie z grafikiem. Wymagane wykształcenie wyższe informatyczne. Wymagane doświadczenie zawodowe min 6 lat doświadczenia w branży IT, min. dwa lata doświadczenia w zarządzaniu pracą zespołu. Wymagana umiejętności: umiejętność zarządzania infrastrukturą IT. Udokumentowana znajomość pakietu MS Office, Notes, udokumentowana znajomość kodeksu ITIL. Wymagana biegła znajomość języka angielskiego mowie i piśmie.
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Katowice (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY / SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Wg. harmonogramu RPO
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

POZOSTALI OPERATORZY URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI POWIERZCHNIOWEJ METALI I NAKŁADANIA POWŁOK - od 1 750 PLN

wykonywanie obróbki wstępnej, obsługiwanie maszyn i urządzeń, kontrolowanie jakości i ilości surowców.
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Bedlno Radzyńskie (lubelskie)

REFERENT DS. HANDLOWYCH - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER)Wykształcenie min. średnie; prawo jazdy kat. B; zakres obowiązków: obsługa klienta, aktywne pozyskiwanie klientów, korespondencja handlowa, monitorowanie konkurencji, wyszukiwanie dostawców, przyg. ofert; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY - 997,4 PLN

1. Nabycie wiedzy z zakresu ustalania obowiązku ubezpieczenie, wydawania decyzji o podleganiu i wyłączaniu z ubezpieczenia społecznego rolników, prowadzenia ewidencji ubezpieczonych.2. Nabycie wiedzy z zakresu ustalania prawa do świadzczeń, wypłata świadczeń krótkoterminowych.3. Nabycie wiedzy z zakresu rozliczania składek na ubezpieczenie społeczne rolników, prowadzenia ewidencji okresów podlegania ubezpieczeniu i opłacania składek.4. Nabycie wiedzy z zakresu wzywania osób na badania do celów orzecznictwa lekarskiego, kompletowanie dokumentów z zakresu orzecznictwa.5. Nabycie wiedzy z zakresu prawidłowej archiwizacji dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Łęczyca (łódzkie)

ŚLUSARZ - do 2 000 PLN

produkucja pojazdów szynowych (w szczególności wagony metra i tramwaje, a także podzespoły dla pociągów)
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Chorzów (śląskie)

2012U - ELEKTRONIK MECHANIK - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Małęczyn (mazowieckie)

MURARZ - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Sobolew (mazowieckie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

Kierowanie autobusem
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Bobolice (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc przy przyrządzaniu potraw, w utrzymywaniu porządku w kuchni.
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Aga Hotel Czardasz Andrzej Melkowski - 2016-01-21 - Płock (mazowieckie)

STAŻ - REFERENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Kalisz (wielkopolskie)