Praca FRYZJER Pruszków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Pruszków, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
mycie, strzyżenie, modelowanie włosów, wykonywanie zabiegów keratynowych, trwałej ondulacji a także sombre oraz balejaż

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pruszków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pruszkowski

Zawód: pozostali fryzjerzy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego w Błoniu

Grodziska 15, 05-870 Błonie, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: warszawski zachodni

Gmina pracodawcy: Błonie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Błonie

Ulica pracodawcy: Grodziska

Numer budynku pracodawcy: 15

Oferta zgłoszona przez:

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali fryzjerzy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Oferta stażu.Obsługa klienta.Przyjmowanie dostaw towarów.
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Łobżenica (wielkopolskie)

PRACOWNIK DO SPRAW UBEZPIECZEŃ - 997,4 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Komorów (łódzkie)

BARMAN/KELNER - od 2 000 PLN

Obsługa restauracji i bufetu.
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Wądzyn (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY-MONTER - 997,4 PLN

Przygotowanie konstrukcji stalowych do spawania, obsługa urzadzeń potrzebnych do obróbki oraz antykorozji stali.
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Maszewo Duże (mazowieckie)

PRACOWNIK LEŚNY - od 734 PLN

pozyskanie drzewa, czyszczenie lasu, sadzenie i hodowla lasu, opryski drzew
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Tarnowa Łąka (wielkopolskie)

KELNER/KA (J. ANG) - od 1 900 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 2 000 PLN

Pomoc na hali produkcyjnej, układanie pieczywa i drożdżówek, obsługa maszyn i urządzeń do produkcji pączków, bułeki chleba. Dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Jabłonka (małopolskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Nauka przygotowywania i sporządzanie potrwa z różnego rodzaju surówców. Nauka fachowej obsługi sprzętu używanego w gastronomii. Dekorowanie potraw oraz porcjowanie.
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Płock (mazowieckie)

KELNER - POMOC - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuRPO
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 1 850 PLN

obsługa wózka widłowego, prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Bytom (śląskie)

MŁODSZY ASYSTENT W ODDZIALE NADZORU HIGIENY PRACY I OCHRONY RADIACYJNEJ - od 3 000 PLN

Prowadzenie nadzoru w zakresie przepisów określających wymagania higieniczne i zdrowotne w jednostkach stosujących żródła promieniowania jonizującego i niejonizującego. Prowadzenie działań kontrolnych, w tym przygotowywanie projektów wystąpień, decyzji administracyjnych oraz innych pism w zakresie prowadzonych spraw, w oparciu o przepisy Kodeksu Postępowania Administracyjnego. Opiniowanie dokumentacji projektowej pracowni rtg. Prowadzenie ewidencji pracowni oraz aparatów rtg na terenie małopolski. Prowadzenie pomiarów dozymetrycznych w zakresu higieny radiacyjnej. Sporządzanie dokumentacji, analiz i sprawozdań w zakresie spraw prowadzonych w oddziale.
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Kraków (małopolskie)

MONTER OSPRZĘTU ELEKTROTECHNICZNEGO - 997,4 PLN

łaczenie kabli, lutowanie złączy,
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Krasne (podkarpackie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

rozwożenie bielizny
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Nowy Glinnik (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - od 2 338 PLN

pomoc kucharza: przygotowywanie posiłków, dbanie o porządek, wydawanie posiłków. Istnieje możliwość pracy w weekendy za dodatkowe wynagrodzenie.
kontakt przez PUP - 2015-11-24 - Kobylanka (zachodniopomorskie)

BROKER INFORMACJI - od 20 PLN

wyszukiwanie, analiza i udostępnianie informacji na polecenie prezesa, sporządzanie raportów i baz danych potrzebnych do efektywnego funkcjonowania firmy
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

Jak w programie stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Przemyśl (podkarpackie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 2 000 PLN

Pracownik produkcyjny, praca przy produkcji tablic korkowych.
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Kraków (małopolskie)

PIEKARZ OFPR/17/0426 - 997,4 PLN

wg programu stażu: wypiek pieczywa
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Tymbark (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

kontakty handlowe z kontrahentami, pozyskiwanie i obsługa klientów narodowości chińskiej, monitorowanie rynku
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

STAZ/PRACOWNIK DZIAŁU LOGISTYKI - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i ppoż- szukanie ładunków na samochody ciężarowe przy pomocy programu komputerowego TRANS- przygotowywanie faktur oraz WZ za wykonanie usługi- wysyłanie dokumentów poczta - porządkowanie dokumentów- pilnowanie terminów zgrywania kart kierowców oraz tachografów
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Nowa Sól (lubuskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

w/d stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Wólka Modrzejowa (mazowieckie)

FRYZJER - od 925 PLN

Strzyżenie, modelowanie, układanie fryzur
Salon Fryzjerski Studio Fryzur MAGDA Szwej Magdalena w Wodzisławiu - 2016-09-20 - Wodzisław (świętokrzyskie)

ASYSTENT TŁUMACZA - od 2 500 PLN

obsługa klientów wietnamskich, wykonywanie zleceń przełożonego, przyjmowanie i przekazywanie dokumentów od i do tłumacza
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

prace administracyjno- biurowe
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Sławno (zachodniopomorskie)

FLORYSTA - 997,4 PLN

sprzedaż kwiatów, wykonywanie bukietów, wiązanek ślubnych
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Lublin (lubelskie)

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Puławy (lubelskie)

WYCHOWAWCA W ŚWIETLICY ŚRODOWISKOWEJ - 997,4 PLN

prowadzenie zajęć ogólnorozwojowych, pomoc w nauce szkolnej, podejmowanie zadań zmierzająch do rozwijania zainteresowań dzieci, prowadzenie dokumentacji świetlicy
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

Praca na hali produkcyjnej, odbiór gotowych opakowań, formatów na końcu linii produkcyjnej. Pracodawca dowozi z miejscowości: Prężyce, Lenartowice, Księginice, Gąsiorów, Głoska, Lubiatów, Kobylniki, Szczepanó, Środa Śląska, Kadłub, Miękinia, Mrozów, Krępice, Rzeczyca, Chomiąża, Malczyce, Rachów, Rusko, Wilczków Kol., Środa Śląska, Jugowiec, Kryniczno, Wojczyce, Juszczyn, Żródła, Błonie, Wróblowice, Ciechów, Cesarzowice, Kulin, Rakoszyce, Budziszów, Ramułtowice, Karczyce, Łowęcice, Radakowice, Lutynia, Gałów.Wymagania: siła fizyczna, dźwiganie ciężarów.
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Krępice (dolnośląskie)

Wybierz miejscowość