Praca FRYZJER Wiśniowa Zakład Fryzjerski Anna Hebda

Rynek, 32-412 Wiśniowa, powiat: myślenicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie usług fryzjerskich. Praca w systemie zmianowym w godz. od 8.00 do 16.00 lub od 12.00 do 20.00

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wiśniowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: myślenicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wiśniowa

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 3)

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: książeczka sanepidowska

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: Zakład Fryzjerski Anna Hebda

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie do pracy lub c.v.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: myślenicki

Gmina pracodawcy: Wiśniowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wiśniowa

Ulica pracodawcy: Rynek

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015