Praca FRYZJER Gdynia Zakład Usługowy Handlowo-Produkcyjny "JADWIDA" Jadwiga Stefanowicz

Gniewska 13, 81-047 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Strzyżenie damsko-męskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1 850 zł brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdynia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdynia

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdynia

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Osoby z wykształceniem w kierunku fryzjerstwo

Nazwa pracodawcy:
Zakład Usługowy Handlowo-Produkcyjny "JADWIDA" Jadwiga Stefanowicz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdynia

Gmina pracodawcy: Gdynia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdynia

Ulica pracodawcy: Gniewska

Numer budynku pracodawcy: 13

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

SPECJALISTA KONTROLI JAKOŚCI - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ GDAŃSKI URZĄD PRACY. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Gdynia (pomorskie)

MECHANIK - od 3 600 PLN

wykonywanie przeglądów okresowych oraz bieżące diagnozowanie i dokonywanie napraw w samochodach dostawczych
Petit Forestier Polska Sp. z o.o. - 2016-11-18 - Gdynia (pomorskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

strzyżenie damskie i męskie
Zakład Fryzjerski Jan Stolarczyk - 2016-09-19 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH (RPO) - 997,4 PLN

prowadzenie rejestru zleceń, protokołów, certyfikatów personelu, świadectw urządzeń i materiałówsporządzanie protokołów z badań NDTtworzenie zestawień w oparciu o program excel
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Gdynia (pomorskie)

POMOCNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Załadunki, rozładunki materiałów budowlanych, porządkowanie placu i terenu budowy
OMEGA AM Sp. z o.o. - 2016-03-23 - Gdynia (pomorskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

program stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Zduńska Wola (łódzkie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH - od 14,7 PLN

Kierowanie wózkiem jezdniowym, załadunek, rozładunek, przemieszczanie materiałów i sprzętu.
VANNER S.C. M. Ciak- Sabatowska, J. Sabatowski - 2017-01-31 - Gdynia (pomorskie)

Staż w Salonie Fryzjerskim.Program stażu do zapoznania w pokoju 66
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Kielce (świętokrzyskie)

FRYZJER - do 1 750 PLN

Zgodny z oferowanym stanowieskiem. Wykształcenie min. zawodowe z tytułem czeladnika, mile widziane doświadczenie
U Gosi Małgorzata Szudyga - 2015-11-30 - Mysłowice (śląskie)

Strzyżenie damskie i męskie, koloryzacja, upięcia. Praca jednozmianowa w godz. 10-18, umowa o pracę na czas określony, wynagrodzenie 1850 zł brutto miesięcznie. Wymagania: wykształcenie zawodowe, min. rok doświadczenia zawodowego, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętności fryzjerskie (strzyżenie damskie i męskie, koloryzacja, upięcia), mile widziane badania sanitarno epidemiologiczne. Kontakt z pracodawcą: Beata Jereczek tel. 723306400
Salon fryzjerski "Efekt" Beata Jereczek - 2016-04-14 - Stężyca (pomorskie)

usługi fryzjerskie, strzyżenie, farbowanie
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Koło (wielkopolskie)

POMOC KRAWCOWEJ (POWER II) - 997,4 PLN

-Pomoc przy obsłudze klienta w zakresie odzieży damskiej, bielizny,asortymentu pasmanterii oraz usług krawieckich -Nauka wypisywania zleceń na usługę-Nauka prucia ściegów-nauka podstawowych ściegów ręcznych
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Gdynia (pomorskie)

SPRZEDAWCA/KASJER - 1 900 - 2 050 PLN

Obsługa Klienta, wykładanie towaru, pomoc przy dostawach, sprawdzanie prawidłowości dostaw.
Sklep Żabka - 2016-06-22 - Gdynia (pomorskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

wykonywanie zabiegów fryzjerskich
Salon Fryzjerski "AGATA" Agata Fałdyga - 2017-01-18 - Ryki (lubelskie)

MONTER INSTALACJI RUROWYCH - od 2 600 PLN

Montaż instalacji ciepłowniczych i kanalizacyjnych, praca elektronarzędziami
Zakłady Innowacyjne Technik Ciepłowniczych "Innopec" Sp. z o - 2016-02-22 - Gdynia (pomorskie)

- wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - 8 - 10 PLN

sprzątanie pokoi hotelowych
kontakt przez OHP - 2016-11-28 - Gdynia (pomorskie)

FIZJOTERAPEUTA - SPRZEDAWCA W SKLEPIE MEDYCZNYM - od 2 100 PLN

Zaopatrywanie pacjentów w środki pomocnicze i ortopedyczne. Sprzedaż w sklepie medycznym.
Ortomax s.j. Specjalistyczny Sklep Zaopatrzenia Medycznego - 2015-12-21 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - 2 000 - 3 000 PLN

Prowadzenie gospodarki magazynowej: rozładunek i składowanie towaru na magazynie, pakowanie i przygotowywanie towarów na paletach dla odbiorców detalicznych i hurtowych, dbałość o porządek i segregację asortymentu.
P.H. BRATPOL Jerzy Bratkowski - 2015-12-11 - Gdynia (pomorskie)

PRAKTYKANT W REF. PRZEZNACZEŃ CELNYCH I OBSŁ. PRZEDSIĘBIORCÓW I GDYNIA - nieodpłatny

Poznanie podstaw ordynacji podatkowej i trybu jej stosowania w prowadzonych postępowaniach celnych i podatkowych. Uczestniczenie w prowadzeniu postępowań celnych i podatkowych, przygotowując pisma procesowe, jak również projekty rozstrzygnięć.
IZBA CELNA W GDYNI - 2015-07-23 - Gdynia (pomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Gdynia (pomorskie)

FRYZJER - od 925 PLN

Strzyżenie, modelowanie wykonywanie koloryzacji włosów, organizacja i dbanie o porządek w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Lubin (dolnośląskie)

-koloryzacja i strzyżenie włosów,-pielęgnacja włosów,-organizacja i przygotowanie stanowiska pracy,-zapoznanie się z przepisami BHP.
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Świebodzin (lubuskie)

SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

obsuga kasy fiskalnejdbanie o porządek ekspozycji towarupakowanie produktów
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Gdynia (pomorskie)

strzyżenie, modelowanie, koloryzacja
MiJ MAREK WIECZOREK - 2016-04-28 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 850 PLN

Ochrona obiektów (obiekty różnego rodzaju - handlowe, biurowe) na terenie Trójmiasta.
Nord Security Sp. z o. o. - 2016-12-19 - Gdynia (pomorskie)

SPAWACZ - od 2 400 PLN

Spawanie elementów stalowych kotłów ciśnieniowych następującymi metodami: elektrodami otulonymi (metoda 111), łukiem krytym, w osłonie gazów, mig 131 (metal inert gas), mag 135 (metal active gas), drutem rdzeniowym, tig 141 (tungsten inert gas).
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGUJĄCY CIĄGNIK - od 1 900 PLN

Obsługa ciągnika (sprzątanie).
Dussmann Polska Sp. z o.o. - 2016-11-17 - Gdynia (pomorskie)