Praca FRYZJER Rawa Mazowiecka Salon Fryzjerski Beata Wąsiewicz

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: 1 850 - 3 000 PLN

Zakres obowiązków: Strzyżenie, modelowanie, farbowanie.

Data publikacji: 2016-10-13

Lokalizacja: Rawa Mazowiecka (łódzkie)

Pracodawca: Salon Fryzjerski Beata Wąsiewicz

Reymonta 7A, 96-200 Rawa Mazowiecka, powiat: rawski, woj: łódzkie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rawa Mazowiecka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: rawski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rawa Mazowiecka

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Nazwa pracodawcy: Salon Fryzjerski Beata Wąsiewicz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie, CV.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: rawski

Gmina pracodawcy: Rawa Mazowiecka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rawa Mazowiecka

Ulica pracodawcy: Reymonta

Numer budynku pracodawcy: 7A

Profil działalności pracodawcy: usługi fryzjerskie

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

FRYZJER - do 1 850 PLN

Wg. zawodu
OCEAN URODY Agata Redek - 2016-03-01 - Dębe Wielkie (mazowieckie)

FRYZJER - 997,4 PLN

projektowanie fryzur, rozpoznawanie i charakteryzowanie skóry i włosów , czesanie i stylizowanie fryzur, farbowanie lub rozjaśnianie włosów, wykonywanie strzyżenia
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Osinów Dolny (zachodniopomorskie)

FRYZJER - od 1 000 PLN

Strzyżenie damsko-męskie, farbowanie, czesanie
Centrum Fryzjerstwa i Kosmetyki Iwona Walczak - 2017-06-29 - Środa Śląska (dolnośląskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie, kontakt osobisty z pracodawcą lub telefoniczny.
Rydzewska Marianna Zakład Fryzjerski - 2016-03-17 - Rybnik (śląskie)

ASYSTENT-KSIĘGOWY - 997,4 PLN

Prace zlecone pod nadzorem właściciela, praca w programie min. Subiekt GT (rozrachunki z kontrahentami).
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Biała Rawska (łódzkie)

FRYZJER - od 2 300 PLN

Obsługa klienta, wykonywanie czynności związanej ze stylizacją, strzyżeniem, farbowaniem włosów. Umawianie wizyt. Dbanie o czystość w miejscu pracy
Agnieszka Brajewska F.H.U. BRAJEWSCY - 2016-10-05 - Gorlice (małopolskie)

FRYZJER - do 3 500 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem.
AnA - 2017-04-04 - Gdańsk (pomorskie)

Mycie, suszenie, układanie włosów.
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Opalenica (wielkopolskie)

FRYZJER - od 1 750 PLN

Świadczenie usług fryzjerskich. Praca na umowę o pracę w godz. 8-16 w Kołobrzegu.
CARMEN - MONROUE Marlena Steć - 2015-11-30 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

zabiegi fryzjerskie, strzyżenie, farbowanie
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Podegrodzie (małopolskie)

BETONIARZ-ZBROJARZ - od 14 PLN

Produkcja prefabrykatów betonowych.
SIENKIEWICZ MAT-BUD sp. z o.o. - 2016-04-22 - Babsk (łódzkie)

REFERENT - 997,4 PLN

Pomoc w obsłudze wniosków ubezpieczeniowych, porządkowanie akt, rejestrowanie spraw wpływających do referatu, sporządzanie dokumentów ubezpieczeniowych.
kontakt przez PUP - 2017-06-02 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

FRYZJER - od 3 000 PLN

strzyżenie męskie/damskie, farbowanie, modelowanie
STUDIO URODY APIS ŁUKASZ BULSKI - 2017-06-29 - Suchy Dwór (pomorskie)

Wszystkie usługi fryzjerskie damskie i męskie. Kontakt tel. 515 045 809
FIRMA HANDLOWA MICHEL BIELAT BOGUSŁAW - 2016-05-05 - Górno-Parcele (świętokrzyskie)

FRYZJER - do 2 000 PLN

Wykształcenie: zawodowe kierunkowe; min. 2 lata stażu; koloryzacja, strzyżenie damsko-męskie i dziecięce, upięcia, modelowanie; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2017-07-14 - Gliwice (śląskie)

fryzjer damsko męski
STUDIO FRYZUR KONTRAST Dariusz Jamróg - 2017-05-26 - Rzeszów (podkarpackie)

kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Białystok (podlaskie)

Zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-07-11 - Żółkiewka-Osada (lubelskie)

Strzyżenie damskie, męskie, modelowanie włosów, farbowanie i inne zabiegi fryzjerskie.
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)

obsługa klientów, strzyżenie męskie i damskie, odbieraie telefonów
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

1. Rozpoznawanie i charakteryzowanie skóry i włosów.2. Projektowanie fryzur i zarostu.3. Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych włosów.4. Wykonywanie strzyżenia.5. Wykonywanie zabiegów włosów: farbowanie, rozjaśnianie.6. Organizowanie salonu fryzjerskiego i stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP i prowadzenie dokumentacji związanej z funkcjonowaniem salonu fryzjerskiego.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Kościerzyna (pomorskie)

strzyżenie damskie i męskie, farbowanie, zabiegi pielęgnacyjne
Zakład Fryzjerski Urszula Kozłowska - 2017-07-04 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

Mycie włosów, przygotowywanie włosów do koloryzacji, sprzątanie zakładu.Wykonywanie trwałej ondulacji.
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Łódź (łódzkie)

Prace fryzjerskie
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Klukowa Huta (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

Przygotowywanie i wydawanie posiłków, Dbanie o czystość naczyń,Dbanie o czystość pomieszczeń kuchni, jadłodajni, zaplecza.
Zespół Placówek Specjalnych w Rawie Mazowieckiej - 2017-03-03 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Utrzymywanie porządku w budynkach oraz porządkowanie terenów zielonych.
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

Samodzielne strzyżenie, modelowanie, farbowanie, dbanie o miejsce pracy
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Sianów (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK TECHNICZNO-BIUROWY - do 1 850 PLN

Sporządzanie kosztorysów, ofert, wprowadzanie dokumentów do systemu, bieżąca pomoc na hali usługowej.
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Nowy Kurzeszyn (łódzkie)

Strzyżenie damskie, męsie, modelowanie, czesanie, koloryzacja
Salon Fryzjerski Grażyna Sikora - 2017-04-27 - Jaworzno (śląskie)