Praca FRYZJER Gdańsk Paweł Turek

Miejsce pracy:
80-405 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Zgodnie z zawodem - obsługa klienta, otwieranie oraz zamykanie salonu, utrzymanie czystości w salonie.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 3 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Praca od pon. do sob. w godz. 09:00 - 19:00.Pracodawca przewiduje umowę o pracę.

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: fryzjer*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 3 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zawodowe - fryzjerstwo, minimum 1,5 roku doświadczenia w zawodzie, uprawnienia do wykonuwania zawodu fryzjera, dobra komunikacja z klientem, mile widziane orzeczenie o niepełnosrprawności. Miejsce pracy: Gdańsk Wzgórze Mickiewicza. Kontakt telefoniczny: 512 057 080

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1, miesiące: 5

Nazwa pracodawcy: Paweł Turek

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Adres pracodawcy:
Błotnia, 83-041 Błotnia, powiat: gdański, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: gdański

Gmina pracodawcy: Trąbki Wielkie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Błotnia

Ulica pracodawcy: Błotnia

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*