Praca FRYZJER Ełk Krystian Grabowski

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: 900 - 1 600 PLN

Zakres obowiązków: Strzyżenie, farbowanie.

Data publikacji: 2016-01-08

Lokalizacja: Ełk (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: Krystian Grabowski

Kilińskiego 40, 19-300 Ełk, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 900 - 1 600 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: System wynagradzania - prowizyjny

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ełk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ełcki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ełk

Zawód: fryzjer*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 900 - 1 600 PLN

Data zakończenia pracy: 07.04.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: umiejętności fryzjerskie

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Krystian Grabowski

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Suwalska 38, 19-300 Ełk, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowania

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: ełcki

Gmina pracodawcy: Ełk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ełk

Ulica pracodawcy: Suwalska

Numer budynku pracodawcy: 38

Nazwisko osoby zgłaszającej: Magdalena Przytuła

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*