Praca FRYZJER Zakopane Salon Fryzjerski "Elżbieta" E.Klimowicz-Pietrzyk

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: od 9,25 PLN

Zakres obowiązków: usługi fryzjerskie

Data publikacji: 2016-03-16

Lokalizacja: Zakopane (małopolskie)

Pracodawca: Salon Fryzjerski "Elżbieta" E.Klimowicz-Pietrzyk

Kościuszki 19, 34-500 Zakopane, powiat: tatrzański, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 9,25 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zakopane

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tatrzański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zakopane

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 9,25 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: Salon Fryzjerski "Elżbieta" E.Klimowicz-Pietrzyk

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: karta zdrowia

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: tatrzański

Gmina pracodawcy: Zakopane

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zakopane

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 19

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

FRYZJER - do 2 500 PLN

Obsługa klienta: m.in. strzyżenie damskie i męskie, modelowanie, upinanie, farbowanie. Praca dwuzmianowa w godzinach od 08.00 do 20.00.
Firma Handlowo Usługowa Grażyna Selwiak - 2017-04-28 - Siedlce (mazowieckie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Wykształcenie zawodowe.
kontakt przez PUP - 2017-04-11 - Zawada Książęca (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - STAŻ - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Witów (małopolskie)

kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Łowicz (łódzkie)

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Grodków (opolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-09-20 - Zakopane (małopolskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

strzyżenie męskie i damskie, koloryzacja, upięcia i stylizacja fryzur, sprzedaż kosmetyków
Beata Sobarnia Elixir - 2016-07-07 - Zielonki (małopolskie)

do uzgodnienia
ZOFIA PIŚKO HEBE - 2016-08-01 - Rzeszów (podkarpackie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

Strzyżenie damskie, męskie, farbowanie, koloryzacja, balejaż, czasanie.
Kamila Hartman STUDIO PRESTIGE - 2016-08-17 - Oborniki Śląskie (dolnośląskie)

FRYZJER - od 1 950 PLN

strzyżenie
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Łeba (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klienta, sprzedaz art. spożywczych
Delikatesy "SICHLAŃSKIE" Wynajem Pokoi Andrzej Stasik Kohut - 2017-05-05 - Murzasichle (małopolskie)

wykonywanie usług fryzjerskich, obcinanie, farbowanie włosów, obsługa kasy fiskalnej i terminala, czynności porządkowe w salonie
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Sosnowiec (śląskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Piekary Śląskie (śląskie)

strzyżenie, czesanie, farbowanie
Fryzjerstwo Damsko-Męskie i Kosmetyka Dorota Ciepłucha - 2016-08-18 - Zduńska Wola (łódzkie)

Fryzjer damsko-męski ze specjalnością zajmowania się męskim zarostem i włosami. Wymagane minimum 5-letnie doświadczenie w zawodzie, wykształcenie średnie. Poszukiwany specjalista od zarostu męskiego.
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - od 12,5 PLN

przygotowywanie posiłków i napoi typu fase food
Restauracja Szybkiej Obsługi McDonald's - 2017-01-09 - Zakopane (małopolskie)

strzyżenie damskie, męskie, koloryzacja,trwała pasemka
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Oświęcim (małopolskie)

Przygotowanie stanowiska pracy, obserwacja pracy pracowników. Pomoc w wykonywaniu pracy fryzjerki, strzyżenie pod okiem opiekuna, modelowanie klientów, mycie głowy, zapoznanie się z produktami
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Oleśnica (dolnośląskie)

Fryzjer damsko-meski, strzyżenie, koloryzacja, trwała.
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Pruszków (mazowieckie)

FRYZJER - do 2 000 PLN

usługi fryzjerskie
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - od 2 080 PLN

STRZYŻENIE I MODELOWANIE WŁOSÓW.Umowa zlecenie 160h w m-cu
SALON URODY Beata Trawińska - 2017-06-21 - Wrocław (dolnośląskie)

Wg stanowiska pracy. Możliwość zatrudnienia na 1/2 etatu
"GAGA" GRAŻYNA PODKUL - 2016-09-22 - Kraków (małopolskie)

kontakt przez PUP - 2017-10-09 - Radom (mazowieckie)

FRYZJER - od 2 500 PLN

usługi fryzjerskie: układanie fryzur, mycie, strzyżenie, koloryzacja
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Biała Podlaska (lubelskie)

staż
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Kraków (małopolskie)

Modelowanie fryzur
LIDIA TARNOWSKA VENUS - 2017-06-20 - Radomsko (łódzkie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Ogrodzieniec (śląskie)

CZESANIE, MODELOWANIE, CIĘCIE, KOLORYZACJA WŁOSÓW.
kontakt przez PUP - 2017-07-03 - Kleczew (wielkopolskie)

Praca od wtorku do soboty, strzyżenie damsko-męskie, koloryzacja
STUDIO FRYZUR - 2016-11-09 - Pawłowice (śląskie)

strzyżenie i pozostałe usługi fryzjerskie
GRAŻYNA PAHL "EFEKT" SALON FRYZJERSKI PAHL GRAŻYNA - 2016-04-05 - Kłodzko (dolnośląskie)