Praca FRYZJER DAMSKO-MĘSKI Starogard Gdański RESORT COMPANY Robert Kusz

Hallera 15, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Zgodnie ze stanowiskiem

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER DAMSKO-MĘSKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Starogard Gdański

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starogardzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Starogard Gdański

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Fryzjerstwo damskie i męskie, czesanie, farbowanie

Nazwa pracodawcy: RESORT COMPANY Robert Kusz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Wyszyńskiego 5, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, list motywacyjny i skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: tczewski

Gmina pracodawcy: Tczew

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tczew

Ulica pracodawcy: Wyszyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 23.09.2016

Podobne oferty pracy

OCZYSZCZACZ ODLEWÓW/MOŻLIWOŚĆ PRZESZKOLENIA - 13 - 16 PLN

Praca przy produkcji odlewów żeliwnych, ładowanie pieca,formowanie,oczyszczanie odlewów
"DRAŻEL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-05-24 - Starogard Gdański (pomorskie)

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI - od 2 774 PLN

Strzyżenie, czesanie, farbowanie
Salon Fryzjerski Damsko-Męski Barbara Kalisz - 2016-08-04 - Niepołomice (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Przygotowanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw przez kuchnię. Obieranie, krojenie, szatkowanie i siekanie warzyw,Czyszczenie sprzętu kuchennego, powierzchni stołów, podłóg i maszyn oraz zmywanie naczyń po zakończonym dniu pracy,Doraźna pomoc szefowi kuchni oraz pozostałym kucharzom,Pozostałe prace porządkowe, mające na celu utrzymanie kuchni w czystości oraz ułatwienie pracy całej obsłudzeUtrzymywanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza sanitarnego,Dbanie o dostępność środków czystości w kuchni i na zapleczu sanitarnym.Oferujemy:- Umowę o pracę - pełen etat- Atrakcyjne wynagrodzenie- Miłą atmosferę pracy[Godzina zakończenia pracy] : 21:00
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Starogard Gdański (pomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

obsługa magazynu, przyjmowanie i wydawanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Starogard Gdański (pomorskie)

POMOCNIK WULKANIZATORA - od 2 000 PLN

wyniana opon samochodowych
Zakład Usług Wulkanizacyjnych Herman Tournier - 2016-10-12 - Starogard Gdański (pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 500 PLN

zgodne ze stanowiskiem praca na terenie kraju
Transport Ciężarowy Janusz Dytmer - 2017-01-18 - Starogard Gdański (pomorskie)

PRACOWNIK SOCJALNY - od 2 250 PLN

Realizacja zadań pracownika socjalnego zgodnie z art.119 ustawy o pomocy społecznej m in. praca socjalna z osobami i rodzinami w celu umożliwienia przezwyciężenia trudnych sytuacji życiowych, których nie są w stanie pokonać wykorzystując własne uprawnienia, zasoby i możliwości, podejmowanie działań zmierzających do ich życiowego usamodzielnienia się oraz integracji ze środowiskiem, wypracowywanie programów naprawczych.
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ - 2017-03-21 - Starogard Gdański (pomorskie)

MONTER KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH NA POZIOMIE "0" - od 2 000 PLN

Montaż konstrukcji budowlanych, w tym stalowych, drewnianych i betonowych.
Zakład Usługowo-Handlowo-Transportowy "LUX-BUD II" S. Winiarski - 2017-01-04 - Starogard Gdański (pomorskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - 997,4 PLN

realizowanie zadań opiekuńczych na rzecz pacjenta
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Starogard Gdański (pomorskie)

KIEROWNIK SALI RESTAURACYJNEJ - od 2 000 PLN

zgodnie z zawodem
EUROBUD Chajewscy Sp. Jawna - 2016-10-25 - Starogard Gdański (pomorskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY PRZEMYSŁOWEJ - 997,4 PLN

Przygotowanie towaru do wystawiania, ogłaszanie towaru na aukcjach internetowych, pakowanie towaru na wysyłkę, odbieranie telefonów od klientów.
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Starogard Gdański (pomorskie)

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI - od 1 850 PLN

Strzyżenie, mycie, modelowanie, malowanie włosów, trwała.
Zakład Fryzjerski Damsko-Męski Krystyna Parzuchowska - 2016-09-13 - Płock (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

doświadczenie w sprzedaży odzieży
"MARMEX" SKLEP PRZEMYSŁOWY - MAREK SPICA - 2016-07-14 - Starogard Gdański (pomorskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

- obsługa klientów- obsługa urządzeń biurowych- przyjmowanie płatności- prowadzenie dokumentacji- zamawianie i przyjmowanie towaru- dbanie o czystość i porządek
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Starogard Gdański (pomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Wydawanie towarów z magazynu na podstawie WZ, sprawdzanie asortymentu magazynowego, układanie towarów, utrzymanie porządku w magazynie
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Starogard Gdański (pomorskie)

OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH - 1 850 - 2 000 PLN

Załadunek i rozładunek elementów stalowych
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Pinczyn (pomorskie)

FRYZJER DAMSKO - MĘSKI - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, higiena stanowiska pracy.
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Zbąszyń (wielkopolskie)

FRYZJER DAMSKO - MĘSKI - od 1 000 PLN

usługi fryzjerskie
SALON FRYZJERSKI "HALINKA" HALINA KLIMAS - 2017-01-12 - Poznań (wielkopolskie)

Organizacja i porządek na stanowisku pracy.
BEAUTY STUDIO JOLANTA MARTYKA - 2016-09-09 - Gdynia (pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - 997,4 PLN

- przygotowywanie ofert handlowych, - obsługa klienta, - pozyskiwanie nowych klientów, - obsługa systemów sprzedażowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Starogard Gdański (pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO C+E - 5 000 - 7 000 PLN

wykonywanie transportów międzynarodowych w Europie
GTB Celina Górska - 2017-02-15 - Skarszewy (pomorskie)

sklep spożywczy
DELIKATESY PREMIUM TOMASZ SIKORA - 2016-07-11 - Zblewo (pomorskie)

PRACOWNIK MYJNI - od 2 000 PLN

kompleksowe mycie i czyszczenie pojazdów, przygotowanie samochodów do wydania, pranie tapicerki samochodowej, dbałość o stanowisko pracy, budowanie pozytywnego wizerunku firmy i marki.
ADAMOWSCY Sp. z o. o. - 2017-01-18 - Starogard Gdański (pomorskie)

SPRZEDAWCA W HURTOWNI ART. BIUROWYCH - od 1 900 PLN

obsługa klientów w sklepie stacjonarnym, obsługa ksero centrum, obsługa sprzedaży wysyłkowej.
"BORMA" Sp. z o.o. - 2016-02-17 - Starogard Gdański (pomorskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

Gotowanie, przygotowywanie pizzy
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Starogard Gdański (pomorskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - 1 870 - 3 500 PLN

- realizacja zleceń transportowych na terenie Ukrainy i krajów Unii Europejskiej,- przewóz ładunków niebezpiecznych (wymóg posiadania ADR),- sprawne i terminowe wypełnianie dokumentów,- dbałość o powierzony ładunek i ekonomiczną eksploatację pojazdu,- samodzielne załadunki i rozładunki towarów (konieczność posiadania uprawnień do kierowania wózkiem widłowym).
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Starogard Gdański (pomorskie)

MONTER MEBLI - od 2 000 PLN

Montowanie różnego rodzaju mebli przy użyciu narzędzi do obróbki ręcznej i urządzeń mechanicznych z zachowaniem wymagań technologicznych i eksploatacyjnych.
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWY "JAWOR" ZBIGNIEW ŚWIADEK - 2016-06-24 - Linowiec (pomorskie)

Wybierz miejscowość