Praca FRYZJER DAMSKO - MĘSKI Płock Zakład Fryzjerski Marianna Wojtyńska

Miodowa 8/12, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Obsługa klientów w zakresie pielęgnacji włosów, strzyżenie damskie, męskie, stylizacja włosów, koloryzacja, fryzury fantazyjne, trwała ondulacja, możliwe douczenie zawodu.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER DAMSKO - MĘSKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Płock

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Płock

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Płock

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 28.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Umiejętności: podstawowe fryzjerskie

Nazwa pracodawcy: Zakład Fryzjerski Marianna Wojtyńska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
tel: 798 472 705Kontakt osobisty:ul. Miodowa 8 lok 12

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Płock

Gmina pracodawcy: Płock

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Płock

Ulica pracodawcy: Miodowa

Numer budynku pracodawcy: 8

Profil działalności pracodawcy: usługi fryzjerskie

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI - od 1 850 PLN

Wykonywanie usług fryzjerskich damsko-męskich (strzyżenie, modelowanie farbowanie).WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe, 6 m-cy doświadczenia.
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Jarosław (podkarpackie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie robót drogowych, układanie kostki brukowej, układanie krawężników.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Płock (mazowieckie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Nauka przygotowywania oraz sporzadzania potraw i pieczenia ciast. Sporządzanie sałatek, surówek, wyrobów garmażeryjnych oraz napojów. Porcjowanie oraz dekoracja potraw.
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Płock (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - 997,4 PLN

obsługa klienta i udzielanie informacji, przyjmowanie i wydawanie przesyłek rejestrowanychstaż w godz. 6-14, 13:30-21:30
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Płock (mazowieckie)

KONTROLER JAKOŚCI WYROBÓW PRZEMYSŁOWYCH - od 3 000 PLN

Wiedza na temat technologii spawania, kontrolowanie zgodności wykonanego wyrobu przemysłowego, analizowanie procesu technologicznego wykonywania wyrobów przemysłowych
ATEB s.c Małgorzata Kotlicka Radosław Węglarz - 2016-06-28 - Płock (mazowieckie)

KRAWIEC/KRAWCOWA - od 1 850 PLN

Poprawki krawieckie, obsługa overlocka.
Usługi krawieckie poprawki Barbara Rędzińska Pętelka - 2016-07-04 - Płock (mazowieckie)

ŚLUSARZ - od 500 PLN

Ręczna lub ręczno-maszynowa obróbka metalu. Budowa prostych konstrukcji, konserwacja i naprawa prostych mechanizmów i wyrobów metalowych. Praca wśród obcokrajowców - Ukraińcy.
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Płock (mazowieckie)

ROBOTNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

Organizacja miejsca pracy, murowanie, tynkowanie, docieplanie ścian, malowanie.
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Płock (mazowieckie)

FRYZJER DAMSKO - MĘSKI - 2 000 - 3 000 PLN

Realizacja usług fryzjerskich zgodnie ze standardem.
BEATA WOJCIECHOWSKA - 2017-01-04 - Gdańsk (pomorskie)

FRYZJER DAMSKO -MESKI - 1 850 - 2 000 PLN

Obsługa klientów w salonie fryzjerskim
Salon Fryzjerski Damsko Męski Zaczek Magdalena - 2016-05-09 - Trzciana (małopolskie)

Strzyżenie damskie i męskie, farbowanie, uczesanie
"DOROTEX" Dorota Szymkowska - 2016-07-01 - Andrespol (łódzkie)

FRYZJER DAMSKO - MĘSKI - od 2 000 PLN

obsługa klientów w salonie fryzjerskim damsko-męskim t.j strzyżenie, modelowanie, balejaże, koloryzacja
Salon Fryzjersko Kosmetyczny s.c - 2017-01-23 - Bochnia (małopolskie)

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI - do 1 850 PLN

strzyżenie męskie i damskie,koloryzacja,zabiegi pielęgnacyjne
STUDIO FRYZUR MONIKA PRUSIK - 2016-07-12 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

SZKLARZ - od 1 850 PLN

Cięcie i obróbka szkła, montaż, praca samodzielna oraz zespołowa.
PPHU WIÓRTEX Bieńkowski - 2016-06-10 - Płock (mazowieckie)

FRYZJER DAMSKO - MĘSKI - od 1 850 PLN

Strzyżenie damsko-męskie. Zgłoszenia najpierw telefoniczne do pracodawcy - celem umówienia spotkania.Miejsce pracy: Łódź, ul. Jaracza 23.
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Łódź (łódzkie)

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI - od 2 000 PLN

j/w
Style-in Sp. z o.o. - 2016-06-16 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc w przygotowywaniu posiłków.
Usługi Gastronomiczne Wynajem Pokoi Dla Firm Agnieszka Ziółkowska - 2016-09-30 - Płock (mazowieckie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY - 997,4 PLN

Pbsługa urządzeń biurowych, obsługa poczty elektronicznej, obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej, sprawdzanie i archiwizacja dokumentów księgowych.
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Płock (mazowieckie)

ADMINISTRATOR BAZY KANDYDATÓW Z ELEMENTAMI OBSŁUGI BIURA - 997,4 PLN

Zapoznanie z bazą kandydatów, odbieranie telefonów, uczestniczenie w elekmentach rekrutacji, tworzenie dokumentacji.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Płock (mazowieckie)

Prowadzenie akt osobowych, prowadzenie recepcji biura, przedstawianie ofert pracy
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Płock (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. UTRZYMANIA CZYSTOŚCI - od 2 000 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Płock (mazowieckie)

FRYZJER DAMSKO-MESKI - od 925 PLN

strzyżenie damsko-męskie,farbowanie modelowanie,prostowanie włosów
Salon Fryzjerski ANNA Anna Krejza - 2016-11-21 - Chrzanów (małopolskie)

MAJSTER BUDOWY - od 3 500 PLN

Przygotowywanie realizacji usług (przedmiory i inwentaryzacje). Nadzór i koordynacja prac na budowie, uczestnictwo w odbiorach i rozliczeniach usług budowlanych. Sporządzanie dokumentacji powykonawczej.
Elektroinstal Sp. J. Andrzej Smardzewski - 2016-04-22 - Płock (mazowieckie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

Przyjmowanie, wydawanie towarów,pisanie faktur,paragonów, OZ, obsługa klienta, sprawdzanie wydanych towarów z dokumentacją, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Płock (mazowieckie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

Spawanie blach od 9 do 20 mm.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ani-Tech Sławomir Wiśniewski - 2016-01-18 - Płock (mazowieckie)

STAŻ URZĘDNICZY - od 2 000 PLN

Praca biurowa
Sąd Okręgowy w Płocku - 2017-05-04 - Płock (mazowieckie)

OPERATOR DŹWIGU - od 12 PLN

Obsługa dźwigu na budowie.
Lebara Mateusz Kujawa - 2016-01-28 - Płock (mazowieckie)