Praca FRYZJER DAMSKO - MĘSKI Bochnia Salon fryzjerski "FRE STYLE" Kkatarzyna Stokłosa-Data

Solna 3, 32-700 Bochnia, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klientów w salonie fryzjerskim., strzyżenie, modelowanie, farbowanie.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER DAMSKO - MĘSKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bochnia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bocheński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bochnia

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe o kierunku fryzjer, mile widziane doświadczenie na stanowisku fryzjera.Umowa o pracę na okres próbny 1 m-ca z możliwościa pracy stałejWynagrodzenie 1850 zł brutto+= dodatek od utargu.

Nazwa pracodawcy:
Salon fryzjerski "FRE STYLE" Kkatarzyna Stokłosa-Data

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: bocheński

Gmina pracodawcy: Bochnia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bochnia

Ulica pracodawcy: Solna

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*