Praca FRYZJER DAMSKI OFPR/16/2799 (S) Limanowa kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Limanowa, powiat: limanowski, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Strzyżenie damskie, koloryzacja, fryzury okolicznościowe.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER DAMSKI OFPR/16/2799 (S)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Limanowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: limanowski

Zawód: fryzjer damski

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 09.03.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer*

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Staż ze środków Rezerwy Ministra II - art. 49 pkt 2, 4-6 (tj. długotrwale bezrobotni, bezrobotni korzystający ze świadczeń z pomocy społecznej, bezrobotni posiadający co najmniej jedno dziecko do 6 roku życia lub niepełnosprawne do 18 roku życia lub osoby niepełnosprawne) - "029"

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa

J.Marka 9, 34-600 Limanowa, powiat: limanowski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
skierowanieStaż ze środków Rezerwy Ministra II - art. 49 pkt 2, 4-6 (tj. długotrwale bezrobotni, bezrobotni korzystający ze świadczeń z pomocy społecznej, bezrobotni posiadający co najmniej jedno dziecko do 6 roku życia lub niepełnosprawne do 18 roku życia lub osoby niepełnosprawne) - "029"Kontakt bezpośrednio do pracodawcy: Zakład Fryzjerski Maria Zoń Limanowa Kościuszki 6, tel. 503 909 595.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: limanowski

Gmina pracodawcy: Limanowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Limanowa

Ulica pracodawcy: J.Marka

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer damski

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.09.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy