Praca FRYZJER-STYLISTA Zielona Góra kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg zawodu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER-STYLISTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Zawód: pozostali fryzjerzy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 10.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sienkiewicza 9, 65-443 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali fryzjerzy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

AGENT UBEZPIECZENIOWY - OFERTA W RAMACH REFUNDACJI WYNAGRODZENIA, NAGRÓD I SKŁADEK ZUS DLA BEZROBOTNYCH DO 30 ROKU ŻYCIA - od 2 000 PLN

Sprzedaż poli ubezpieczeniowych. Obsługa urządzeń biurowych. obsługa petentów Starostwa Powiatowego. Wykonywanie czynności posprzedażowych polis.
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Legionowo (mazowieckie)

POKOJOWA - THE ONE HOSTEL WE WROCŁAWIU - do 1 450 PLN

Sprzątanie pokoi i części wspólnych hostelu oraz przygotowywanie śniadań. Obiekt funkcjonuje 7 dni w tygodniu, praca 5-6 dni w tygodniu, porozumiewanie się w języku rosyjskim ze współpracownikami i gośćmi z Rosji i Ukrainy. Umowa zlecenie, 130 godzin pracy miesięcznie.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Wrocław (dolnośląskie)

KRAWIEC - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

FLORYSTA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Górne Wymiary (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Suwałki (podlaskie)

POZOSTALI MAGAZYNIERZY I POKREWNI - od 2 000 PLN

wg zakresu czynnosci
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Kietlin (łódzkie)

TECHNIK AKUSTYK - od 1 850 PLN

obsługa sprzętu nagłośnieniowego
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Chrzanów (małopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - STAŻ - 997,4 PLN

wykonywanie czynności administracyjno-biurowych, sporządzanie pism urzędowych, kserowanie dokumentów, archiwizacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Chrzanów (małopolskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

obsługa dzieci przy posiłkach, porządkowanie po posiłkach, pomoc w ubieraniu i rozbieraniu dzici, spełnienie czynności opiekuńczych
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Chybie (śląskie)

PRACOWNIK ZABEZPIECZENIA TECHNICZNEGO/STAŻ - 997,4 PLN

poznanie podstaw projeltowania systemów zabezpieczeń
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Opole Lubelskie (lubelskie)

OPIEKUNKA DOMOWA - od 1 500 PLN

Zaspokojenie potrzeb osoby po udarze w podeszłym wieku, bieżące kontrolowanie jej stanu zdrowia.
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Łódź (łódzkie)

PILARZ - FORMATYZER - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2015-07-13 - Zwoleń (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

obróbka warzyw, owoców mycie, obieranie i czyszczenie; zmywanie naczyń; sprzątanie pomieszczeń kuchni; pomoc w wydawaniu posiłków; dbanie o czystość miejsca pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

STOLARZ BUDOWLANY - 997,4 PLN

wykonywanie wyrobów z drewna, obsługa maszyn stolarskich, wykonywanie stolarki budowlanej- zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Łosice (mazowieckie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

Wspieranie nauczyciela w zajęciach edukacyjnych, pomoc uczniom niepełnosprawnym w wykonywaniu prostych czynności samoobsługowych np. z higieną osobistą, ubieranie, rozbieranie uczniów.
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Zamość (lubelskie)

KASJER/SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

wg stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Kryspinów (małopolskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI KONCENTRATÓW SPOŻYWCZYCH - od 1 850 PLN

produkcja miodu na taśmie jin pack,konfekcjonowanie w słoiki wyrobów,rok doświadczenie na stanowisku,znajomość j.ukraińskiego i rosyjskiego,wykształcenie zawodowe,certyfikaty jin pack
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Kamień (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klientów indywidualnych i zbiorowych,wykładanie towaru,obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Michów (lubelskie)

DORADCA FINANSOWY - od 1 200 PLN

•Profesjonalna obsługa klientów i budowanie długotrwałych relacji z nimi.•Analiza finansów osobistych jak i firmowych klientów różnych segmentów. •Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.•Sprzedaż produktów finansowych.•Realizacja wyznaczonych celów.•Współpraca z naszymi partnerami finansowymi
kontakt przez PUP - 2016-01-07 - Kraków (małopolskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Lublin (lubelskie)

REFERENT / INSPEKTOR - od 1 850 PLN

kompleksowa obsługa kadrowa pracowników i zleceniobiorców
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Białystok (podlaskie)

Zainteresowane osoby z profilem II powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji wynagrodzenia, nagród i składek ZUS dla bezrobotnych do 30 roku życia. Wykształcenie zawodowe, książeczka sanepidowska, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Rybnik (śląskie)