Praca FRYZJER DAMSKI Krajnik Dolny Salon Fryzjerski SYLWIA, Juzyszyn Sylwia Krajnik Dolny

74-506 Krajnik Dolny 43C, powiat: gryfiński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
Strzyżenie, modelowanie, farbowanie,pasemka, trwała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER DAMSKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krajnik Dolny

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gryfiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chojna

Zawód: fryzjer damski

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer damski (wymagany staż - lata: 3)

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaDodatkowe_jezyki_0:
niemiecki, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: czeladnik fryzjerstwa damskiego

Nazwa pracodawcy:
Salon Fryzjerski SYLWIA, Juzyszyn Sylwia Krajnik Dolny

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: gryfiński

Gmina pracodawcy: Chojna

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krajnik Dolny

Numer budynku pracodawcy: 43C

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer damski