Praca FRYZJER DAMASKO-MĘSKI Mińsk Mazowiecki CUATRO Monika Zielińska

Stanowisko: FRYZJER DAMASKO-MĘSKI

Wynagrodzenie: 950 - 1 100 PLN

Zakres obowiązków: -dbanie o stanowisko pracy-strzyżenie damskie i męskie-koloryzacja, baleyage-stylizacja-trwała ondulacja-miłe traktowanie klientów

Data publikacji: 2016-03-24

Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

Pracodawca: CUATRO Monika Zielińska

Gen. K. Sosnkowskiego 24, 05-300 Mińsk Mazowiecki, powiat: miński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
-dbanie o stanowisko pracy-strzyżenie damskie i męskie-koloryzacja, baleyage-stylizacja-trwała ondulacja-miłe traktowanie klientów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: 950 - 1 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER DAMASKO-MĘSKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mińsk Mazowiecki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: miński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Mińsk Mazowiecki

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 950 - 1 100 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: CUATRO Monika Zielińska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: miński

Gmina pracodawcy: Mińsk Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mińsk Mazowiecki

Ulica pracodawcy: Gen. K. Sosnkowskiego

Numer budynku pracodawcy: 24

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 24.03.2016