Praca FRYZJER Borowiec Salon Fryzjerski taboo

Rynek 9, 05-555 Borowiec, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
wykonywanie zabiegów fryzjerskich (fryzjer damsko-męski)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Prowizyjny

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Borowiec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: piaseczyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tarczyn

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: samodzielność

Nazwa pracodawcy: Salon Fryzjerski taboo

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: piaseczyński

Gmina pracodawcy: Tarczyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Borowiec

Ulica pracodawcy: Rynek

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 100 PLN

Organizowanie sieci sprzedaży, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami równiez wietnamskimi, monitorowanie rynku
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

BROKER INFORMACJI - od 20 PLN

pozyskiwanie źródeł informacji z rynku chińskiego, obsługa relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami z Chin, obsługa poczty firmowej w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MENADŻER - od 13 PLN

zarządzanie firmą wg. wytycznych, nadzorowanie działań chińskich pracowników, prowadzenie negocjacji z kontrahentami i dostawcami z Chin, przygotowywanie i podpisywanie umów handlowych w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

FRYZJER - od 1 000 PLN

Wykonywanie zabiegów fryzjerskich.
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Szczebrzeszyn (lubelskie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

obsługa klientów polskich i chińskich, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami m.in. z Chin, współpraca z kierownictwem sklepu, import towarów m.in. z Chin
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Piaseczno (mazowieckie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 950 PLN

zakup materiałów i wyrobów u chińskich dostawców, wspomaganie pracy chińskich handlowców, odpowiedzialność za porządek w magazynie z produktami, wykonywanie poleceń prezesa
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Jabłonowo (mazowieckie)

FRYZJER - 997,4 PLN

umiejętność doboru koloryzacji, modelowania, strzyżenie damskie, męskie, dziecięce, prostowanie, nakręcanie włosów, depilowanie brwi, stylizacja fryzur, trwała
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Pawłowice (śląskie)

ROBOTNIK SZKLARNIOWY - od 1 000 PLN

pikowani, pielęgnacja agrotechniczna, pielenie pomidorów, podlewanie, zbiory, sortowanie i pojemnikowanie, przygotowywanie do sprzedaży
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Wola Mrokowska (mazowieckie)

Wg. harmonogramuPO WER
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Drezdenko (lubuskie)

ASYSTENT - od 950 PLN

kontakty z klientami, wspomaganie pracy przedstawicieli handlowymi
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOC DOMOWA - od 1 100 PLN

opieka nad starszymi wietnamskimi osobami, zakupy, przygotowywanie posiłków zgodnie ze wskazówkami pracodawcy, pranie i prasowanie
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Nowa Iwiczna (mazowieckie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

fryzjer damsko-męski
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Wieliczka (małopolskie)

Fryzjer - stażysta
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY - od 14 PLN

aktywna, telefoniczna sprzedaż produktów z Indii, telefoniczne udzielanie klientom z Indii informacji o produktach, obsługa firmowej poczty elektronicznej w języku hindi
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 300 PLN

magazynowanie towarów (części samochodowe), umiejętność odczytu etykiet i prawidłowe oznakowanie towaru, zaopatrzenie magazynu
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

organizowanie akcji promocyjnych, kontakt z dostawcami azjatyckimi, planowanie i raportowanie, obsługa klientów, analiza i monitoring potrzeb na rynku sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 13 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami w języku arabskim,obsługa firmowej poczty w jężyku arabskim
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Józefosław (mazowieckie)

tłumaczenie rozmów z klientami z Indii, obsługa poczty w języku hindi, dbanie o relacje z klientami z Indii
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

wykonywanie zabiegów fryzjerskich
Salon Fryzjerski "AGATA" Agata Fałdyga - 2016-12-16 - Ryki (lubelskie)

KUCHARZ - od 1 300 PLN

przyrządznie potraw kuchni wietnamskiej i azjatyckiej
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

FRYZJER - od 156 NOK

Wykonywanie strzyżeń damskich i męskich oraz zabiegów: koloryzacji, w tym brwi i rzęs, ombre, sombre, trwałej ondulacji, strzyżenie/trymowanie/ stylizacja brody, mycie głowy, masaż głowy oraz sprzedaż produktów do pielęgnacji włosów.Wymagania pracodawcy:- posiadanie certyfikatu rzemieślniczego jako fryzjer,- wymagane co najmniej 5 letnie doświadczenie w zawodzie jako fryzjer/stylista fryzur męskich oraz damskich,- znajomość języka angielskiego co najmniej na poz. A2,- poszukiwane są osoby pozytywnie nastawione na obsługę klientów, ekstrawertycy.
Salong Saxofon AS - 2017-03-07 - Norwegia (Norwegia)

Strzyżenie damsko- męskie, upięcia, koloryzacja.
BERRYWELL POLSKA Łukasz Zarychta - 2016-06-08 - Łagiewniki Nowe (łódzkie)

BETONIARZ-ZBROJARZ - od 2 500 PLN

przygotowywanie i montowanie zbrojenia, układanie zbrojeń w szalunkach zgodnie z projektem konstrukcyjnym, przygotowywanie i układanie mieszanki betonowej, pozostałe prace związane z wznoszeniem budynków
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Józefosław (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK SZKLARNIOWY - od 500 PLN

różne prace przy pielęgnacji pomidorów, zbiór, sortowanie
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Ostrówik (mazowieckie)

OGRODNIK - od 1 000 PLN

zagospodarowanie i pielęgnacja terenów zielonych
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Chyliczki (mazowieckie)

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Brzeg (opolskie)

Świadczenie usług fryzjerskich damsko-męskich
Pluta Justyna Atelier Urody - 2016-02-10 - Gaszowice (śląskie)

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Leżajsk (podkarpackie)

ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY - od 900 PLN

wspomaganie pracy wietamskich przedstawicieli handlowych, podtrzymywanie trwałych relacji z klientami i kontrahentami wietnamskimi, przygotowywanie ofert handlowych, współpraca i wykonywanie poleceń wietnamskiego prezesa

SPECJALISTA DO SPRAW LOGISTYKI - od 2 500 PLN

nadzór nad środkami i procesem transportu, ścisła współpraca z agencjami celnymi i firmami spedycyjnymi w Polsce i Turcji, kreowanie nowych i optymalizacja istniejących rozwiązań w obszarze logistki, nadzór nad przepływem dokumentacji transportowej, kontrola dokumentów wysyłkowych, poszerzanie bazy danych przewoźników
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Łazy (mazowieckie)