Praca FREZER Majdan FRENOPLAST Sp. z o.o.

Watykańska 15, 05-200 Majdan, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie prac frezerskich w procesie produkcji form i oprzyrządowania (produkcja okładzin ciernych stosowanych w kolejnictwie). Wykształcenie zasadnicze zawodowe mechaniczne, mile widziane doświadczenie zawodowe. Umiejętność procesu obróbki elementów.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 17 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy 40 godz./tygodniowo. System wynagradzania 17,00zł brutto za godz.

Nazwa stanowiska: FREZER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Majdan

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wołomiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wołomin

Zawód: frezer

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 17 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Praktyczna znajomość procesu obróbki elementów.

Nazwa pracodawcy: FRENOPLAST Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: wołomiński

Gmina pracodawcy: Wołomin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Majdan

Ulica pracodawcy: Watykańska

Numer budynku pracodawcy: 15

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Zawód wykonywany przez pracownika: frezer