Praca AUTOMATYK Rogów PREVAC Sp. z o.o.

Raciborska 61, 44-362 Rogów, powiat: wodzisławski, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Programowanie automatyki, driverów, przygotowywanie dokumentacji technicznej.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Praca od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00-15.30. Wysokość wynagrodzenia od 4000 zł. brutto-do uzgodnienia z pracodawcą. CV+list motywacyjny wraz z podaniem nr ref. DTH16045 proszę przesyłać na adres e-mail.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: AUTOMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rogów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wodzisławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gorzyce

Zawód: inżynier automatyki i robotyki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), techniczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagana: umiejętność programowania sterowników PLC, praktyczna wiedza z zakresu sieci przemysłowych, znajomość systemów rozproszonych, zdolności interpersonalne, dobra organizacja pracy. Mile widziane: doświadczenie w programowaniu sterowników przemysłowych, wiedza dotycząca systemów czasu rzeczywistego, programowanie zorientowane obiektowo (C++/C#), umiejętność programowania w języku LD.

Nazwa pracodawcy: PREVAC Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv+list motywcyjny z podaniem nr ref. DTH16045

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: wodzisławski

Gmina pracodawcy: Gorzyce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rogów

Ulica pracodawcy: Raciborska

Numer budynku pracodawcy: 61

Profil działalności pracodawcy: Produkcja instalacji i przyrządów pomiarowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier automatyki i robotyki