Praca FLORYSTA Siennica kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Siennica, powiat: miński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
obsługa klienta, wykonywanie kompozycji kwiatowych, wykonywanie wiązanek i wieńców okolicznościowych,wymagane zdolności manualne, mile widziane doświadczenie zawodowe w zawodzie florysty

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FLORYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Siennica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: miński

Zawód: florysta*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: zdolności manulane

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Florysta* (wymagany staż - lata: 2)

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

Przemysłowa 4, 05-300 Mińsk Mazowiecki, powiat: miński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie, CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: miński

Gmina pracodawcy: Mińsk Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mińsk Mazowiecki

Ulica pracodawcy: Przemysłowa

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: florysta*