Praca FLORYSTA Lubin P.H.U. JANA JAROSŁAW KUC

Stanowisko: FLORYSTA

Wynagrodzenie: 2 000 - 2 300 PLN

Zakres obowiązków: sprzedaż kwiatów, układanie kwiatów w bukiety, wiązanki okolicznościowe

Data publikacji: 2016-06-21

Lokalizacja: Lubin (dolnośląskie)

Pracodawca: P.H.U. JANA JAROSŁAW KUC

Generała Władysława Sikorskiego 20, 59-300 Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
sprzedaż kwiatów, układanie kwiatów w bukiety, wiązanki okolicznościowe

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 2 300 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FLORYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lubin

Zawód: florysta*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 2 300 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie w zawodzie lub osoby po kursie florystycznym, umiejętności zawodowe

Nazwa pracodawcy: P.H.U. JANA JAROSŁAW KUC

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

Merkurego 5/8, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Legnica

Gmina pracodawcy: Legnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Legnica

Ulica pracodawcy: Merkurego

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

Zawód wykonywany przez pracownika: florysta*