Praca FIZJOTERAPEUTA Ostrów Mazowiecka kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Ostrów Mazowiecka, powiat: ostrowski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: rehabilitacja lecznicza

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ostrów Mazowiecka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrowski

Zawód: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), medyczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej

3-go Maja 55, 07-300 Ostrów Mazowiecka, powiat: ostrowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: ostrowski

Gmina pracodawcy: Ostrów Mazowiecka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrów Mazowiecka

Ulica pracodawcy: 3-go Maja

Numer budynku pracodawcy: 55

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SZKUTNIK - LAMINIARZ - od 2 500 PLN

wykształcenie bez znaczeniamile widziane doświadczenieprawo jazdy kat. B
Centrum Motorowodne CORAL YACHT Jarosław Brdęk - 2016-09-22 - Janków Przygodzki (wielkopolskie)

TECHNIK RACHUNKOWOŚCI - 997,4 PLN

Technik rachunkowości
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Częstochowa (śląskie)

KONSULTANT DS. OBSŁUGI KLIENTA BANKOWEGO - od 2 200 PLN

Telefoniczna obsługa klienta. Praca w Ostrowie Wielkopolskim.
SANTANDER CONSUMER BANK SPÓŁKA AKCYJNA - 2017-03-02 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

PLANISTA PRODUKCYJNY - 997,4 PLN

harmonogramowanie produkcji
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Przylesie (opolskie)

SPAWACZ - od 13 PLN

Spawanie elementów stalowych; prace przygotowawcze
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Wronki (wielkopolskie)

RECEPCJONISTA/TKA - od 1 850 PLN

przyjmowanie i rejestrowanie zamówienia na zakwaterowanie, utrzymywanie porządku i estetycznego wyglądu pomieszczenia, sprawna i życzliwa obsługa gościwykształcenie średnie, znajomość j. angielskiego i niemieckiego
Hotel Restauracja MALWA Sabina Horyza - 2016-11-25 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż art. gastronomicznych, obsługa klienta, doradztwo w zakresie sprzedaży, utrzymanie porządku stanowiska pracy i sali
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Żychlin (łódzkie)

SPRZEDAWCA - STAŻ - 997,4 PLN

sprzedaż art spożywczych, obsługa klienta, nauka na obsłudze kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Jaworzno (śląskie)

OPIEKUN DZIECI I MŁODZIEŻY - do 1 850 PLN

Opieka nad dziećmi i młodzieżą w czasie dowożenia do szkół.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Wieliczki (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - STAŻ - 997,4 PLN

wprowadzanie faktur, dokonywanie zamowień, kontakt z kontrahentem, wypełnianie dokumentacji zakupowej, obsługa emailowa klientów
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Trzebinia (małopolskie)

BLACHARZ - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Zduńska Wola (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

Wykształcenie zawodowe/ śrenie/ wyższe; dośwaidczenie zawodowe; prawo ajzdy kat. B, C, E; komunikatywna znajomość jęz. ukraińskiego/ niemieckiego/ polskiego; miejsce pracy: kraje UE
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Gliwice (śląskie)

sprzedaż artykułów optycznych, sprzedaż artykułów fotograficznych, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

Staż w firmie SPOŁEM.Program stażu do zapoznania w pokoju nr 56.
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Kielce (świętokrzyskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

realizacja prac związanych z magazynem - przyjęcia, wydawanie towarów i materiałów
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Dobra (małopolskie)

POMOC KSIĘGOWEJ - do 2 000 PLN

Księgowanie dokumentów w firmie
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Sopot (pomorskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 12 PLN

przygotowywanie produktów np. kanapek, sałatek, napojów, deserów oraz ogólna obsługa urządzeń;sprzedaż produktów, obsługa kasy fiskalnej, zestawianie i wydawanie zamówień; prace magazynowe, uzupełnianie zapasów; utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń; prace porządkowe na sali restauracyjnej oraz na terenie zewnętrznym wokół restauracji
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Kórnik (wielkopolskie)

WYDAWCA POSIŁKÓW / BUFETOWY - 997,4 PLN

Staż w firmie: Usługi Gastronomiczne "ZIELNIK KIELECKI". Program stażu do zapoznania w pokoju nr 65.
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Kielce (świętokrzyskie)

POMOC KUCHENNA - 2 330 - 2 600 PLN

wykonywanie prac zleconych przez szefa kuchni, utrzymanie czystości, wstępna obróbka artykułów spożywczych, wydawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Oświęcim (małopolskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

dbieranie telefonów, umawianie klientów na wizyty, obsługa kasy fisklanej
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Sztum (pomorskie)

ANALITYK ST(POWER) - 997,4 PLN

analiza sprzedaży, tworzenie narzędzi do analiz, kontrola funkjonowania hurtowni danych
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Łódź (łódzkie)

- zapoznanie się z obsługa kasy fiskalnej- poznanie asortymentu spożywczego na regałach sklepu
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Parczew (lubelskie)

OPERATOR WIERTNICY ORAZ MECHANIK - do 2 600 PLN

staż pracy 1 rok jako operator wiertnicy, kurs wiertacz, dbałość o urządzenie, wiercenie studni,
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Ząbki (mazowieckie)

MAGAZYNIER - do 3 000 PLN

Układanie/rozkładanie towarów, obsługa wydawanie towarów, sprawdzanie terminów przydatności od spozycia, utrzymanie i dbanie o porządek na magazynie
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Częstochowa (śląskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

-sprzątanie
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Pełczyn (lubelskie)

APLIKANT ADWOKACKI - od 1 750 PLN

obsługa prawna klientów
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Głogów (dolnośląskie)

KELNER - 997,4 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o porządek w miejscu pracy. Praca w systemie dwuzmianowym w godzinach 6:00 - 22:00. Staż realizowany w ramach POWER ( do 30 roku życia).
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Brzesko (małopolskie)