Praca ELEKTRYK Świętochłowice F H U FROND-BUD

Stanowisko: ELEKTRYK

Wynagrodzenie: od 11,56 PLN

Zakres obowiązków: wykonywanie prac elektrycznych

Data publikacji: 2016-08-23

Lokalizacja: Świętochłowice (śląskie)

Pracodawca: F H U FROND-BUD

41-600 Świętochłowice, powiat: m. Świętochłowice, woj: śląskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 11,56 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: umowa zlecenie, stawka wynagrodzenia 11,56 zł/h

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świętochłowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Świętochłowice

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świętochłowice

Zawód: elektryk*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 11,56 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Elektryk* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia SEP do 1 KV

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: p

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: F H U FROND-BUD

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, uprawnienia

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: kontakt telefoniczny, Godziny : po 18-tej

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Świętochłowice

Gmina pracodawcy: Świętochłowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świętochłowice

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

pozostaleDane_wykorzystanieOferty: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 23.08.2016