Praca ELEKTRYK/ PRACOWNIK BUDOWLANY - 195 Świdnica kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
załącznik nr 5prowadzenie prac elektrycznych, malowanie agregatem malarskim, narzucanie gładzi agregatem, napinanie sufitów przy użyciu foli,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: maksymalnie 8 godzin

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK/ PRACOWNIK BUDOWLANY - 195

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świdnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 12.02.2019

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Elektryk*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, elektryczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
ukraiński, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie techniczne, doświadczenie jako elektryk, umiejętność malowania agregatem malarskim oraz narzucania gładzi, umiejętność montażu sufitów napinanych, zanjomość języka ukraińskiego

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Skłodowskiej 5, 58-100 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Świdnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świdnica

Ulica pracodawcy: Skłodowskiej

Numer budynku pracodawcy: 5

Profil działalności pracodawcy: 2015 hotel robotniczy firma budowlana

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*