Praca ELEKTRYK Morliny Animex Foods Sp. z o.o.S.K.A

14-100 Morliny 15, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: wg stanowiska

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 2 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: praca na dwie lub trzy zmiany

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Morliny

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostródzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ostróda

Zawód:
monter-elektronik - układy elektroniczne automatyki przemysłowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, techniczne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie

Nazwa pracodawcy: Animex Foods Sp. z o.o.S.K.A

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
kontakt osobisty od 8-16, telefoniczny 89/647 71 32, 89/647 71 31

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: ostródzki

Gmina pracodawcy: Ostróda

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Morliny

Numer budynku pracodawcy: 15

Profil działalności pracodawcy: produkcja wyrobów z miesa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie