Praca KELNER Puchaczów P.H.U. Sklep Spożywczo-Przemysłowy Niwińska Anna

Lubelska 25, 21-013 Puchaczów, powiat: łęczyński, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: ,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Puchaczów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łęczyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Puchaczów

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy:
P.H.U. Sklep Spożywczo-Przemysłowy Niwińska Anna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zwoleniu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: łęczyński

Gmina pracodawcy: Puchaczów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Puchaczów

Ulica pracodawcy: Lubelska

Numer budynku pracodawcy: 25

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zwoleniu

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER - od 1 900 PLN

Skierowanie.
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 2 000 PLN

praca z dziećmi, przygotowywanie zajęć, realizacja zadań związanych z ustawą o systemie oświaty
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Łęczna (lubelskie)

KELNER - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Zagórz (podkarpackie)

KELNER - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

wg programu stażu POWER (6/3)
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Darłowo (zachodniopomorskie)

Obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Międzybrodzie Bialskie (śląskie)

KELNER - do 1 850 PLN

Obsługa gości indywidualnych oraz imprez. Praca w Dworku Donnesmarck.
P.P.H.U. ZOFIA SKOTNIK - 2016-07-26 - Piekary Śląskie (śląskie)

KELNER - od 2 500 PLN

wykształcenie zawodowe, doświadczenie mile widziane, umiejętność obsługi kelnerskiej gości, wysoka kultura osobista, miła aparycja.Zakres obowiązków: obsługa kelnersko-barmańska gości, serwowanie dań, przyrządzanie i podawanie koktajli, drinków i napojów bezalkoholowych, dbanie o porządek w miejscu pracy.
Wawrzyniak Sp. z o.o. - 2016-08-08 - Perzyce (wielkopolskie)

Kelner, oferta stażu dla osób w ramach programu Nowe horyzonty - II profil, art. 49 pkt. 2, 4-6
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Czarna Białostocka (podlaskie)

obsługa kelnerska, serwowanie potraw
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

KELNER - od 2 000 PLN

POSŁUGIWANIE SIĘ KASĄ FISKALNĄ, PROGRAMEM GASTRONOMICZNYM, OBSŁUGA GOŚCI, PRZYJMOWANIE REZERWACJI ORAZ ZAMÓWIEŃ OD GOŚCI, SERWOWANIE DAŃ ORAZ NAPOI, NAKRYWANIE DO STOŁU I DBAŁOŚĆ O WYSOKIE STANDARDY GASTRONOMICZNE
GRUPA HOTELI WAM SP. Z O.O. - 2016-08-18 - Gdynia (pomorskie)

obsługa klientów
Michał Dobrowolski - 2016-09-29 - Lublin (lubelskie)

kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Włocławek (kujawsko-pomorskie)

kompleksowa obsługa konsumenta
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Wyrzysk (wielkopolskie)

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

KELNER - od 10 PLN

wydawanie posiłków, utrzymanie stołówki w czystości
F.H.U."USTUPSKI" Władysław Ustupski-Kaźmik - 2015-12-02 - Zakopane (małopolskie)

nakrywanie sali, przygotawanie nopoi zimnych i gorących, podawanie do stołu
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Cieszyn (śląskie)

zgodnie z charakterystyką pracy
RESTAURACJA PODMIEJSKA KAROL WALENDOWSKI - 2017-01-02 - Piekarzew (wielkopolskie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Jastrowie (wielkopolskie)

KELNER - od 1 000 PLN

wykształcenie kierunkowe, doświadczenie mile widziane, komunikatywność
Mariola Czerska GOŚCINIEC U MAĆKA - 2016-04-13 - Koźmin Wielkopolski (wielkopolskie)

Obsługa konsumenta, przygotowanie sali, bankietów, cateringi, obsługa urządzeń gastronomicznych
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Wodzisław Śląski (śląskie)

obsługa klientów na sali
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Miś", Krzysztof Janczura - 2016-11-17 - Stary Sącz (małopolskie)

do uzgodnienia
HOTEL I RESTAURACJA "U KROCZKA" MONIKA, MARIUSZ MAZUR - 2016-09-13 - Rzeszów (podkarpackie)

ZGODNY Z PROGRAMEM STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Smardzewice (łódzkie)

KELNER - do 7 PLN

OBSŁUIGA KLIENTA
"Niebo w gębie" Czesława Derda - 2016-10-31 - Augustów (podlaskie)

Kelner - staż
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

Bar Mangia S.C. Marta Stasielak, Lesław Stasielak - 2016-09-19 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

w/g programu
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Cyców (lubelskie)

KELNER - 8 - 14 PLN

Praca w restauracji. Zakwaterowanie bezpłatne na miejscu.
POLSPORTY Sp.Zo.O. - 2016-05-04 - Jastarnia (pomorskie)