Praca ELEKTRONIK - AUTOMATYK Kościan Wytwórnia Wyrobów Foliowych Sp.J. FOLPLAST

Składowa 2a, 64-000 Kościan, powiat: kościański, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: obsługa linni produkcyjnej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 5 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRONIK - AUTOMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kościan

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kościański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kościan

Zawód: technik automatyk

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 5 000 PLN

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia elektroenergetyczne do 1 kV

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata, zaangażowanie, precyzyjność, rzetelność, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, chec poznania nowoczesnych układów elektroniki, znajomość jęz angielskiego - słownictwo techniczne

Nazwa pracodawcy: Wytwórnia Wyrobów Foliowych Sp.J. FOLPLAST

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kościański

Gmina pracodawcy: Kościan

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kościan

Ulica pracodawcy: Składowa

Numer budynku pracodawcy: 2a

Profil działalności pracodawcy: wyroby foliowe

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Zawód wykonywany przez pracownika: technik automatyk