Praca ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH Kamienna Góra kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Kamienna Góra, powiat: kamiennogórski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie różnego rodzaju typu intalacji elektrycznych na budowach

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kamienna Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kamiennogórski

Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.06.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat B

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

Sienkiewicza 6a, 58-400 Kamienna Góra, powiat: kamiennogórski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kamiennogórski

Gmina pracodawcy: Kamienna Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kamienna Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 6a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter instalacji elektrycznych

Podobne oferty pracy

KELNER-BARMAN - od 1 850 PLN

wg zgłoszenia
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

KSIĘGOWA - PRACE INTERWENCYJNE - do 1 850 PLN

księgowanie zdarzeń gospodarczych
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Tczew (pomorskie)

POMOCNIK GLAZURNIKA - od 925 PLN

Pomoc kafelkarzowi podczas wykonywania czynności kafelkowania. Wymgane wykształcenie zawodowe, 2 lata doświdczenia na stanowisku glazurnik, znajomość j. ukraińskiego w stopniu komunikatywnym.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Mysłowice (śląskie)

KIEROWCA-POMOCNIK STOLARZA - 1 850 - 2 500 PLN

Pracodawca poszukuje osób chętnych do pracy. Mogą być osoby bez kwalifikacji do przyuczenia w zawodzie lub chcący zmienić kwalifikacje. Pracodawca poszukuje osób na długi okres czasu. Gwarantuje stabilne warunki zatrudnienia. Wynagrodzenie podstawowe 1850 zł brutto podnoszone wraz z doświadczeniem.
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Biała (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Obieranie, krojenie warzyw, pomoc szefowi kuchni i pozostałym kucharzom w przygotowywaniu potraw, czyszczenie sprzętu kuchennego, utrzymanie czystości w kuchni.
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Lublin (lubelskie)

PAKOWACZKA - 997,4 PLN

dla osób powyżej 50 r.ż. nauka składania opakowań - pakowanie plasteliny w opakowania, pakowanie farb plakatowych w opakowania jednorazowe ...
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

przegląd, naprawa i obsługa pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Chrzanów (małopolskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa kelnersko-barmańska na terenie lokalu, dbanie o stanowisko usług
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

Wykonywanie bieżących prac związanych z obsługą kadrowo- płacową pracowników. Pierwotne weryfikowanie dokumentacji w celu sporządzania wypłaty. Pomoc w fakturowaniu i księgowaniu wpłat za wodę. Czuwanie nad terminowym realizowaniem poleceń i zadań z zakresu działania Referatu Wodociągów i Kanalizacji.
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Jawor (dolnośląskie)

KONSERWATOR CZĘŚCI / SPRZĘTU - od 1 850 PLN

wykonywanie drobnych napraw i konserwacji sprzętu, dbanie o czystość, porządek stanowiska pracy oraz o powierzone mienie, zapoznanie się z przepisami bhp obowiązującymi na powierzonym stanowisku pracy oraz ich przestrzeganie
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Bolków (dolnośląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - 1 900 - 2 000 PLN

Pomocnik na budowie: skucie starego tynku, demontaż satrych płytek, gruntowanie ścian i sufitów. Jedna zmiana, umowa o pracę.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Wrocław (dolnośląskie)

OPIEKUN MEDYCZNY (STAŻ) - 997,4 PLN

wykonywanie czynnosci opiekuńczych u osoby chorej i niesamodzielnej na zlecenie i pod nadzorem pielęgniarki
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Lubin (dolnośląskie)

MURARZ-TYNKARZ - do 1 850 PLN

Prace wykończeniowe.
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

podanie
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Radomsko (łódzkie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, obsługa stanowiska mięsnego, dbanie o ekspozycję towaru, wykładanie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Szczebrzeszyn (lubelskie)

KONSULTANT IT - od 1 850 PLN

Obsługa systemu rejestrowania zgłoszeń, wsparcie użytkowników oraz obsługa systemu w zakresie platformy biurowej, wsparcie pracowników oraz systemów Stacji Paliw, konsultacje w zakresie IT, doradztwo informatyczne.
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Płock (mazowieckie)

PRACOWNIK DO PRODUKCJI HERBATNIKÓW - od 1 850 PLN

-obsluga pieców cukierniczych, -pomoc przy foliowaniu
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Bolechowice (małopolskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Zduny (łódzkie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Gądki (wielkopolskie)

GLAZURNIK - od 1 250 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Warszawa (mazowieckie)

KUCHARZ KUCHNI ORIENTALNEJ - CHIŃSKIEJ I WIETNAMSKIEJ - od 1 850 PLN

Przygotowanie potraw kuchni chińskiej i wietnamskiej z oryginalnych przepisów.
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Łódź (łódzkie)

36U (SKARYSZEW), PRACOWNIK BIUROWY - od 1 900 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Maków (mazowieckie)

POMOCNIK ELEKTROMECHANIKA - 997,4 PLN

Pomocnik elektromechanika
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 2 000 PLN

obsługa klientów, wyszukiwanie i przygotowywanie ofert, sporzadzanie i kontrolowanie dowodów księgowych oraz kwalifikowanie ich do księgowania, wprowadzanie do systemu, prowadzenie spraw związanych z obrotem towarami i środkami pieniężnymi, prowadzenie grafiku spotkań i korespondencji spółki
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Poznań (wielkopolskie)

STARSZY PROGRAMISTA JAVA - od 17 950 PLN

Analiza wymagań, tworzenie funkcjonalnych aplikacji i wdrażanie projektów, wspołpraca z innymi oddziałami i inżynierami klientów, nauczanie młodszych programistów, udział w technicznych rozmowach kwalifikacyjnych, kontakt z klientami na Ukraninie i w USA.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Kraków (małopolskie)

BETONIARZ - od 1 750 PLN

prace porządkowe, przygotowanie form, produkcja prefabrykatów betnowych
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Białośliwie (wielkopolskie)

PRODUKCJA SANITARIATÓW - do 12 PLN

Wykształcenie: brak wymagań; doświadczenie w pracy na produkcji; zdolności manualne; odpowiedzialność; dokładność w wykonywaniu zadań; zakres obowiązków: obsługa linii produkcyjnej oraz jej przygotowanie do rozpoczęcia i zakończenia produkcji; sortowanie i układanie gotowego wyrobu; bieżące śledzenie cyklu produkcyjnego; szybkie wykrywanie wad i nieprawidłowości; umowa zlecenie; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Gliwice (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe, koszenie trawników
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Kalinowo (warmińsko-mazurskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed