Praca ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH Kamienna Góra kontakt przez PUP

Stanowisko: ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: wykonywanie różnego rodzaju typu intalacji elektrycznych na budowach

Data publikacji: 2016-06-02

Lokalizacja: Kamienna Góra (dolnośląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Kamienna Góra, powiat: kamiennogórski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie różnego rodzaju typu intalacji elektrycznych na budowach

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kamienna Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kamiennogórski

Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.06.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat B

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

Sienkiewicza 6a, 58-400 Kamienna Góra, powiat: kamiennogórski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kamiennogórski

Gmina pracodawcy: Kamienna Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kamienna Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 6a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter instalacji elektrycznych

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK OCHRONY - od 2 000 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-07-19 - Zgierz (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - do 2 000 PLN

Wykształcenie: zawodowe; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2017-09-21 - Gliwice (śląskie)

FRYZJER K/M - od 2 100 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Warszawa (mazowieckie)

STARSZY INŻYNIER DS. SYSTEMÓW - od 6 000 PLN

Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za:osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za utrzymywanie baz danych, ich administrowanie. Będzie także odpowiedzialna, za jakość kodu oraz tworzonych rozwiązań. Wdrażanie nowych funkcjonalności bez nadzoru. Może też być odpowiedzialna za data Architecture oraz przewodzić zespołowi do 5 osób.
kontakt przez PUP - 2017-06-08 - Kraków (małopolskie)

MANIKIURZYSTKA - od 2 100 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-06-07 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

transport międzynarodowy
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Łęg Starościński (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

spotkania z klientami pochodzenia chińskiego lub wietnamskiego, przedstawianie ofert handlowych, organizowanie bazy handlowej na rynku azjatyckim, pozyskiwanie nowych klientów, kontrola rynku
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-09-13 - Daniłowce (podlaskie)

SPRZĄTACZKA - od 14 PLN

sprzatanie obiektów gastronomicznych
kontakt przez PUP - 2017-06-29 - Kraków (małopolskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Ząbki (mazowieckie)

TECHNIK MASAŻYSTA - od 2 000 PLN

wg umowy
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Miastko (pomorskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 2 500 PLN

według zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Wołczyn (opolskie)

SPRZEDAWCA (S) - 997,4 PLN

sprzedaż sprzętu ogrodniczego, rolniczego i leśnego, sprzedaż narzędzi ogrodniczych, nawozów ziemi, obsługa programów komputerowych i kas fiskalnych.
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Tarnów (małopolskie)

OGRODNIK - 997,4 PLN

obsługa maszyn:kosiarka, wertykulator,odchwarzczanie terenów,koszenie trawników,pielęgnacja terenów zielonych,formowanie iglaków,
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Lipno (wielkopolskie)

przyjmowanie dostaw paliw, reprezentowanie marki PKN Orlen, zapoznanie z nowym stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Jędrzejów (świętokrzyskie)

ASYSTENTKA ZARZĄDU UTW - STAŻ - 997,4 PLN

PROWADZENIE SPRAW ADMINISTRACYJNO-ORGANIZACYJNYCH UTW, OBSŁUGA KOMPUTERA, ZNAJOMOŚĆ INTERNETU, PROWADZENIE SEKRETARIATU, DOKUMENTACJI I KORESPONDENCJI
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

STARSZY ANALITYK SYSTEMÓW - 9 000 - 15 000 PLN

Interpretacja i analiza wymagania biznesowego i systemowego dla programistów, dostarczanie wiedzy zespołowi przez asystowanie, konsultowanie, szkolenie, udział w Acceptance Testing, aby zapewnić spełnienie wymagań systemowych przez rozwiązania techniczne, budowanie relacji z klientami spółki
kontakt przez PUP - 2017-08-23 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Garwolin (mazowieckie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

1. Prowadzenie dziennika korespondencji i innych dzienników i rejestrów.2. Rejestracja poczty zwykłej i resortowej, przygotowywanie dokumentów do wysyłki.3. Obsługa urządzeń biurowych w tym faksu, ksero.4. Przyjmowanie i załatwianie rozmów telefonicznych.5. Archiwizowanie spraw (dokumentacji) ostatecznie załatwionych zgodnie z obowiązującymi przepisami.6. Archiwizowanie dokumentów jawnych.7. Ewidencjonowanie przychodzącej i wychodzącej korespondencji w dziennikach korespondencyjnych.8. Przyjmowanie interesantów i kierowanie ich do odpowiednich komórek.9. Prowadzenie skorowidzów.10. Sporządzanie opisów akt przekazanych.11. Prowadzenie innych rejestrów tj. książek doręczeń, dzienników podawczych, rejestrów poczty.
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Kartuzy (pomorskie)

FRYZJER (Z) - od 1 000 PLN

strzyżenie damskie, męskie, farbowanie, stylizacja fryzur
kontakt przez PUP - 2017-09-21 - Tuchów (małopolskie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - od 11,56 PLN

obsługa zamówień wysyłanych do krajów rosyjskojęzycznych, prowadzenie dokumentacji magazynowej, m.in. w języku rosyjskim lub ukraińskim; przyjmowanie, oznakowanie i rozkłądanie towaru, obsługa urządzeń technicznych (czytników kodów kreskowych, komputera)
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Dbanie o porządek na terenie zakładu
kontakt przez PUP - 2017-09-29 - Jaworzno (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

obsługa komputera, urządzeń biurowych, odbieranie telefonów, przygotowywanie dokumentacji, kserowanie , skanowanie
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

OSOBA SPRZĄTAJACA - od 1 850 PLN

utrzymanie czystości obiektu
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Kraków (małopolskie)

MENEDŻER DS. CEN W TRANSPORCIE MULTIMODALNYM - od 6 000 PLN

kierowanie projektem, rozwiązywanie problemów związanych z kwestiami cenowymi w transporcie kolejowym, asystowanie przy przeprowadzaniu audytów finansowych, monitorowanie rynku, zarządzanie stawkami oraz analiza marketingowa struktur taryfowych na danym obszarze, współpraca z menadżerami, zarządzanie dostawami z Chin
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Piaseczno (mazowieckie)

Prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2017-05-08 - Kraków (małopolskie)

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - 997,4 PLN

Terapeuta zajęciowy
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Częstochowa (śląskie)