Praca ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH Kamienna Góra kontakt przez PUP

Stanowisko: ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: wykonywanie różnego rodzaju typu intalacji elektrycznych na budowach

Data publikacji: 2016-06-02

Lokalizacja: Kamienna Góra (dolnośląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Kamienna Góra, powiat: kamiennogórski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie różnego rodzaju typu intalacji elektrycznych na budowach

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kamienna Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kamiennogórski

Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.06.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat B

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

Sienkiewicza 6a, 58-400 Kamienna Góra, powiat: kamiennogórski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kamiennogórski

Gmina pracodawcy: Kamienna Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kamienna Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 6a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter instalacji elektrycznych

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 1 850 PLN

obsługa magazyny
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Chorzów (śląskie)

POMOC SPRZEDAWCY - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Sławno (zachodniopomorskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2017-06-09 - Wałcz (zachodniopomorskie)

KIEROWNIK DO SPRAW KLUCZOWYCH KLIENTÓW - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Sierpc (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Kowala-Stępocina (mazowieckie)

REFERENT DS. RYBACTWA ŚRÓDLĄDOWEGO I GOSPODARKI WODNEJ - 997,4 PLN

Praca biurowa związana z obsługą programów komputerowych.
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Zamość (lubelskie)

STARSZY INŻYNIER DS. SYSTEMÓW - od 6 000 PLN

Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za:osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za utrzymywanie baz danych, ich administrowanie. Będzie także odpowiedzialna, za jakość kodu oraz tworzonych rozwiązań. Wdrażanie nowych funkcjonalności bez nadzoru. Może też być odpowiedzialna za data Architecture oraz przewodzić zespołowi do 5 osób.
kontakt przez PUP - 2017-06-08 - Kraków (małopolskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 000 PLN

Pomoc przy produkcji mebli (umiejętność szlifowania elementów drewnianych, wykonywanie drobnych prac montażowych, zbijanie krzeseł.
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Mroczeń (wielkopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU -3/4 ETATU - od 2 000 PLN

przygotowywanie kontenerów do mrożonek, obsługa owijarek, przekładanie i segregowanie palet, kompletacja paczek
kontakt przez PUP - 2017-06-07 - Lubin (dolnośląskie)

REFERENT DO SPRAW ADMINISTRACYJNYCH - 997,4 PLN

Nauka zasad obiegu dokumentacji w myśl obowiązującej instrukcji kancelaryjno-biurowej;- zasad kopertowania i wysyłania poczty zwykłej,- obsługi komputera w zakresie pakietu Office oraz obsługi urządzeń biurowych tj. telefonu, faksu, skanera, drukarki, kserokopiarki;- zasad sporządzania wykazów dokumentów, rejestrów;- zasad archiwizacji dokumentów;- wykonywania czynności kancelaryjno-biurowych zleconych.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

-obsługa klienta,-zabiegi kosmetyczne twarzy i ciała: henna, demakijaż, masaż, mikrodemabrazja, kawitacja, oczyszczenie, oxybrazja,-zabiegi pieleęgnacyjne dłoni i stóp, w tym manicure, pedicure,-stylizacja paznokci: przedłużanie paznokci żelem UV, manicure hybrydowy, zdobienia.-utrzymanie porządku i higieny w salonie
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Niepołomice (małopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 000 PLN

- malowanie- tynkowanie- murowanie ścianek
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Nowa Wieś Kościerska (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

wg zakresu
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Brzeg (opolskie)

KOSMETYCZKA - do 1 850 PLN

Kosmetyczka
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Mielec (podkarpackie)

BLACHARZ- LAKIERNIK SAMOCHODOWY - od 1 800 PLN

blacharka i lakiernictwo samochodowe
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Głubczyce (opolskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Myślenice (małopolskie)

OBSŁUGA STACJI PALIW - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa stacji paliw - sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Żary (lubuskie)

INTENDENT/DIETETYK - od 1 850 PLN

PLANOWANIE I UKŁADANIE JADŁOSPISÓW, SPRWOWANIE NADZORU NAD PRZYGOTOWANIEM POSIŁKÓW, DBANIE O ICH KALORYCZNOŚĆ I ZGODNOŚĆ Z NORMAMI ŻYWIENIA ZBIOROWEGO, PLANOWANIE I ORGANIZACJA ZAKUPÓW, WYDAWANIE DO KUCHNI ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH, WPISYWANIE ICH CODZIENNIE DO DZIENNIKA ŻYWIENIOWEGO, PRZESTRZEGANIE STAWKI ŻYWIENIOWEJ I TERMINÓW PRZYDATNOŚCI DO SPOŻYCIA ARTYKUŁÓW ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W MAGAZYNIE, WŁAŚCIWE ICH ZABEZPIECZENIE PRZED ZNISZCZENIEM, SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ, OPISYWANIE RACHUNKÓW, ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA, SPRAWDZANIE ZGODNOŚCI ZAKUPU Z RACHUNKIEM, PROWADZENIE KARTOTEK MAGAZYNOWYCH, KSIĄG INWENTARZOWYCH, EWIDENCJI POZA KSIĘGOWEJ ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI PRZEPISAMI, DBANIE O STAN TECHNICZNY BUDYNKÓW, UCZESTNICZENIE W KASACJI I SPISACH Z NATURY MAJĄTKU SZKOŁY;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MIN. ŚREDNIE TECHNIK ŻYWIENIA/DIETETYK, SUMIENNOŚĆ WYKONYWANYCH ZADAŃ, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Praca w sklepie ogólnosporzywczym-całodobowym.
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Jakubowice Konińskie (lubelskie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO - od 925 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KASJER HANDLOWY - od 1 950 PLN

obsługa kasy fiskalnej, metkowanie towaru, wycena towaru
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Lublin (lubelskie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

układanie kostki
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Górki (opolskie)

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY (Z) - do 1 850 PLN

Ślusarz narzędziowy
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Wola Rzędzińska (małopolskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

Przygotowanie podzespołów do spawania
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Klikawa (lubelskie)

ŚLUSARZ - OPERATOR MASZYN CNC - od 1 926 PLN

obsługa hydraulicznej zaginarki CNC wraz z linią do rozwijania, prostowania i foliowania blachy, wprowadzanie prametrów technicznych wg rysunku do maszyny, bieżąca kontrola jakości produkowanych elementów, bieżąca kontrola parametrów urządzenia - nadzorowanie pracy maszyny
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

SZEF KUCHNI K/M - od 1 890 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Warszawa (mazowieckie)