Praca ELEKTROMONTER Człuchów ELPROTEKT Ireneusz i jacek Gwiazda s.c. s.c.

Gen. Bema 25, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: wg zakresu obowiązków

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Człuchów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: człuchowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Człuchów

Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia elektryczne SEP 1

Nazwa pracodawcy: ELPROTEKT Ireneusz i jacek Gwiazda s.c. s.c.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: człuchowski

Gmina pracodawcy: Człuchów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Człuchów

Ulica pracodawcy: Gen. Bema

Numer budynku pracodawcy: 25

Profil działalności pracodawcy: usługi elektryczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter instalacji elektrycznych

Podobne oferty pracy

ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

Wykonywanie instalacji , montażu osprzętu
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Stacja Poddębice (łódzkie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 3 000 PLN

Montaż kostrukcji stalowych z prawem jazdy kat. B
Hubert Wróbel PARTNERSTAL - 2016-02-10 - Przechlewo (pomorskie)

zakładanie instalacji elektrycznych przemysłowych oraz w budownictwie mieszkaniowym
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Głogów (dolnośląskie)

ELEKTROMONTER - od 2 500 PLN

Monter instalacji elektrycznych
KABELKOM Krzysztof Wańczyk - 2016-08-17 - Białogard (zachodniopomorskie)

ELEKTROMONTER - od 2 900 PLN

•przeglądy prewencyjne oraz prace konserwacyjne taboru kolejowego •wykonywanie napraw (z zakresu elektryki i/lub mechaniki) •nadzór nad właściwym funkcjonowaniem i użytkowaniem maszyn oraz urządzeń •bieżąca kontrola stanu maszyn •sporządzanie protokołów z wykonanych prac utrzymaniowych i serwisowych
RAIL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-25 - Włosienica (małopolskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

w zakresie technika administracji
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Człuchów (pomorskie)

Montaż i demontaż urządzeń elektrycznych, składanie szaf sterowniczych, montaż aparatury, układanie tras kablowych na terenie województw: lubelskiego, mazowieckiego i podlaskiego.Wymagania pracodawcy: wykształcenie średnie zawodowe, uprawnienia SEP powyżej 1 KV, prawo jazdy kat. B, umiejętność pracy w zepsole, sumienność, odpowiedzialność
HVS Furgał Kawalec Sp.j - 2016-04-04 - Lublin (lubelskie)

ELEKTROMONTER - do 3 000 PLN

zakladanie instalacki elektrycznych
Firma Handlowo - Usługowa " Elmex " Józef Lis - 2016-02-19 - Mielec (podkarpackie)

ELEKTROMONTER - od 2 000 PLN

Modernizacja linii zasilających SN i NN
Dariusz Bielecki Z.P.U.H. ELEKTROINSTALATORSTWO - 2016-07-22 - Budzyń (wielkopolskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

w zakresie stanowiska
P.H.U.P. Duet w Człuchowie Sp. J. J. Kucharska i H. Kaszuba - 2016-04-07 - Człuchów (pomorskie)

MONTER WYROBÓW ZŁOŻONYCH - od 1 850 PLN

wg zakresu obowiązków
STUDIO55 SP. Z O.O. - 2016-04-25 - Ględowo (pomorskie)

Montaż linii nN i SN; miejsce wykonywania pracy u zleceniodawcy; kontakt z pracodawca e-mailowy.
PHU "ARINSTAL" Andrzej Rabko - 2016-04-14 - Słupsk (pomorskie)

ELEKTROMONTER - do 2 200 PLN

wykonanie instalacji elektrycznych
X-COM PARTNERS RENATA JANOWICZ - 2016-02-03 - Stargard (zachodniopomorskie)

ELEKTROMONTER - od 2 010 PLN

Sprawdzanie ciągłości obwodów, poprawności połączeń, wykonywanie pomiarów elektrycznych, sprawdzanie poprawności działania instalacji elektrycznej
ELTOM Tomasz Kulicki - 2016-06-21 - Siedlce (mazowieckie)

ELEKTROMONTER - od 1 750 PLN

Wykonywanie instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, obiektach przemysłowych, budowa oświetlenia drogowego, przyłączy kablowych 0,4 kV; kontakt z pracodawcą telefoniczny w godzinach 8-18.
TELI MACIEJ GRABOSZ - KARNICKI - 2015-12-07 - Głobino (pomorskie)

ELEKTROMONTER - do 1 850 PLN

Wykonywanie instalacji elektrycznych. Praca na terenie Małopolski
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Jadowniki (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM - od 1 850 PLN

- prace pomocnicze w serwisie na dziale pakowni mięsa- tacek- przywożenie / odwożenie palet, - dostarczanie etykiet itp.
Prime Food sp.zo.o. - 2016-04-22 - Przechlewo (pomorskie)

ELEKTROMONTER - 2 000 - 4 000 PLN

montowanie, instalacja maszyn, obsługa JCH
Machinery Sp. zo.o. - 2016-11-30 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY W CETRUM OPTYCZNO-OKULISYCZNYM - od 1 850 PLN

- prowadzenie sprzedaży produktów optycznych w salonie;- samodzielne prowadzenie kreatywnych działań w salonie mające na celu generowanie wzrostu firmy;- współpraca ze specjalistami, lekarzami;- prowadzenie dokumentacji sprzedażowej firmy;- asystowanie przy zamówieniach;- analiza potrzeb firmy;- zaangażowanie.
CENTRUM OPTYCZNO OKULISTYCZNE GOLLUS SPÓŁKA JAWNA - 2016-11-17 - Człuchów (pomorskie)

ELEKTROMONTER - od 2 100 PLN

Wykonywanie instalacji elektrycznych.
ELTECH-SYSTEM Grzegorz Gemza - 2017-02-02 - Maków (śląskie)

Konserwacja, montaż wind osobowych. Praca na terenie Kalisza i okolic.
INVEST LIFT MARCIN OBAŁA - 2016-02-03 - Kalisz (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 2 000 PLN

Prowadzenie zajęć w grupie przedszkolnej
Centrum Edukacyjne - Katarzyna Stosik - Człuchów - 2016-12-01 - Człuchów (pomorskie)

OPERATOR MASZYN LEŚNYCH - 1 750 - 2 000 PLN

operator maszyn leśnych
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Bielsko (pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

prace fizyczne-rozkładanie i składanie parku zabaw,obsługa i przygotowanie terenu i urządzeń,
Działalność Handlowo-Usługowo-Promocyjna Anna Francik - 2016-05-23 - Człuchów (pomorskie)

wykonywanie instalacji elektrycznych
kontakt przez PUP - 2015-11-24 - Radziechowy (śląskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 5 000 PLN

PHU Meyer Lucyna Hruszka-Meyer - 2016-09-22 - Człuchów (pomorskie)

naprawa, eksploatacja oraz konserwacja instalacji elektr. maszyn, urządzeń, pojazdów, w budynkach
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

w zakresie sprzedawcy
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Czarne (pomorskie)