Praca ELEKTROMECHANIK SPRZĘTU GOSPODARSTWA DOMOWEGO Kwidzyn PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "BMS" SPÓŁKA JAWNA Z. BIELECKI

Stanowisko: ELEKTROMECHANIK SPRZĘTU GOSPODARSTWA DOMOWEGO

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: montaż i demontaż urządzeń AGD w celu przeprowadzenia napraw lub konserwacji

Data publikacji: 2016-08-24

Lokalizacja: Kwidzyn (pomorskie)

Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "BMS" SPÓŁKA JAWNA Z. BIELECKI

STASZICA 22, 82-500 Kwidzyn, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
montaż i demontaż urządzeń AGD w celu przeprowadzenia napraw lub konserwacji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca opłaca koszt przejazdu do polski?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK SPRZĘTU GOSPODARSTWA DOMOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kwidzyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kwidzyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kwidzyn

Zawód: elektromechanik sprzętu gospodarstwa domowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. B

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, komunikatywność, zdyscyplinowanie

Nazwa pracodawcy:
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "BMS" SPÓŁKA JAWNA Z. BIELECKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kwidzyński

Gmina pracodawcy: Kwidzyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kwidzyn

Adres strony pracodawcy: http://www.bmskwidzyn.pl

Ulica pracodawcy: STASZICA

Numer budynku pracodawcy: 22

Profil działalności pracodawcy:
Firma specjalizuje się w sprzedaży sprzętu RTV-AGD, mebli, oświetlenia, komputerów.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik sprzętu gospodarstwa domowego