Praca ELEKTROMONTER Lipiny FIRMA USŁUGOWA "AC-DC" STANISŁAW PĘKALA

Miejsce pracy:
39-220 Lipiny 219A, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lipiny

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dębicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Pilzno

Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 02.08.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
MILE WIDZIANE :-DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE-PRAWO JAZDY B-UPRAWNIENIA SEP

Nazwa pracodawcy: FIRMA USŁUGOWA "AC-DC" STANISŁAW PĘKALA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: KONTAKT TELEFONICZNY LUB OSOBISTY(CV,SKIEROWANIE)

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: dębicki

Gmina pracodawcy: Pilzno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lipiny

Numer budynku pracodawcy: 219A

Profil działalności pracodawcy: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter instalacji elektrycznych