Praca ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY Rybnik kontakt przez PUP

Stanowisko: ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY

Wynagrodzenie: od 12 PLN

Zakres obowiązków: Wykształcenie zawodowe, kierunek: elektromechanik, mile widziane doświadczenie, doświadczenie w branży motoryzacyjnej na podobnym stanowisku, prawo jazdy kat. B, wymagana bardzo dobra znajomość obsługi komputera, ważnymi atutami są: zdolności manualne, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność. Charakterystyka pracy: montaż, kontrola i naprawa układów elektrycznych w samochodach, sprawdzanie prawidłowego działania układów elektrycznych w samochodzie, wykonywanie okresowych przeglądów i badań diagnostycznych. Kontakt e-mailowy z pracodawcą: biuro (at) stawowy.com.pl

Data publikacji: 2016-03-16

Lokalizacja: Rybnik (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Wykształcenie zawodowe, kierunek: elektromechanik, mile widziane doświadczenie, doświadczenie w branży motoryzacyjnej na podobnym stanowisku, prawo jazdy kat. B, wymagana bardzo dobra znajomość obsługi komputera, ważnymi atutami są: zdolności manualne, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność. Charakterystyka pracy: montaż, kontrola i naprawa układów elektrycznych w samochodach, sprawdzanie prawidłowego działania układów elektrycznych w samochodzie, wykonywanie okresowych przeglądów i badań diagnostycznych. Kontakt e-mailowy z pracodawcą: biuro (at) stawowy.com.pl

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
montaż, kontrola i naprawa układów elektrycznych w samochodach, sprawdzanie prawidłowego działania układów elektrycznych w samochodzie, wykonywanie okresowych przeglądów i badań diagnostycznych.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. godz

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rybnik

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Rybnik

Zawód: elektromechanik pojazdów samochodowych*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN/godz

Data zakończenia pracy: 30.06.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy b

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Jankowicka 1, 44-200 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Rybnik

Gmina pracodawcy: Rybnik

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rybnik

Ulica pracodawcy: Jankowicka

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik pojazdów samochodowych*