Praca ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH Jasło ZAKŁAD Instalacji Budowlanych

PIGONIA 42, 38-200 Jasło, powiat: jasielski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Wykonywanie instalacji elektrycznych i sieci.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jasło

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jasielski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jasło

Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, elektryczne

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: Uprawnienia SEP do 1 kV

Nazwa pracodawcy: ZAKŁAD Instalacji Budowlanych

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: jasielski

Gmina pracodawcy: Jasło

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jasło

Ulica pracodawcy: PIGONIA

Numer budynku pracodawcy: 42

Profil działalności pracodawcy: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter instalacji elektrycznych