Praca ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY Łęczyca A.Machudera Sp. z o.o

Najatrakcyjniejsze wyposażenie łazienki.

Ozorkowskie Przedmieście 73, 99-100 Łęczyca, powiat: łęczycki, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych, naprawa mechaniczna pojazdów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + nagroda uznaniowa

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łęczyca

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łęczycki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łęczyca

Zawód: elektromechanik pojazdów samochodowych*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kategorii B

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zawodowe lub techniczne w kierunku mechanik, elektronik samochodowy, pasja do motoryzacji, umiejętność pracy w zespole, prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie zawodowe, mile widziane kursy i szkolenia

Nazwa pracodawcy: A.Machudera Sp. z o.o

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
kandydaci na ww. stanowisko mogą zgłaszać się bezpośrednio do pracodawcy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: łęczycki

Gmina pracodawcy: Łęczyca

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łęczyca

Ulica pracodawcy: Ozorkowskie Przedmieście

Numer budynku pracodawcy: 73

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik pojazdów samochodowych*