Praca ELEKTROMECHANIK Nowy Targ kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Nowy Targ, powiat: nowotarski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Obsługa elektroniczna maszn i urządzeń

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowy Targ

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowotarski

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Szpitalna 14, 34-400 Nowy Targ, powiat: nowotarski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: nowotarski

Gmina pracodawcy: Nowy Targ

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Targ

Ulica pracodawcy: Szpitalna

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*

Podobne oferty pracy

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY I SERWISU - od 1 850 PLN

znajomość obsługi komputera i kasy fiskalnej, zainteresowanie tematyką GSM
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Lwówek Śląski (dolnośląskie)

KIEROWCA - ROZWOŻENIE PIZZY - od 875 PLN

Rozwożenie potraw do klienta
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Prudnik (opolskie)

MAGAZYNIER - KIEROWCA - 997,4 PLN

Rozładunek i załadunek towaru, pomoc przy liczeniu towaru, zabezpieczenie towaru, pakowanie paczek dla klientó, przyjmowanie zleceń dla klienta, pomoc przy wystawianiu dokumentów magazynowych, utrzymywanie porządku w magazynie, pomoc realizacji zakupów, transport od tostawców, pomoc przy realizacji sprzedaży, transport do odbiorców, pomoc w realizacji transportu wewnętrznego w zakresie zaopatrzenia magazynu, produkcji oraz klientów.
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Mysłowice (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY FUNDRAISER - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Łowicz (łódzkie)

OPIEKUNKA W ŻŁOBKU - od 1 850 PLN

opieka nad dziećmi, wydawanie posiłków, utrzymanie czystosci
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Nowa Wieś (mazowieckie)

(IŁŻA) POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Iłża (mazowieckie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

bieżące naprawy. utrzymanie porządku wokół obiektu, rozwożenie towaru, obsługa szatni
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO C+E - do 1 850 PLN

Przewóz rzeczy
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Chełm (lubelskie)

ŚLUSARZ-SPAWACZ - 997,4 PLN

spawanie, szlifowanie, wiercenie, malowanie
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Krzcin (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - do 1 850 PLN

Praca w sklepie z art. spożywczymi
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Chorzów (śląskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

PORZĄDKOWANIE POMIESZCZEN NA TERENI FIRMY
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 13 PLN

Praca przy produkcji leków
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Kazuń Nowy (mazowieckie)

POMOCNIK GOSPODARCZY (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Zabrze (śląskie)

STAŻYSTA URZĘDNICZY - od 2 150 PLN

zapoznanie się ze strukturą prokuratury, wykonywanie czynności kancelaryjno - biurowych zgodnie z przepisami prawa oraz zarządzeniami i poleceniami Prokuratora Generalnego i kierownika jednostki
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - do 1 850 PLN

konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Tryńcza (podkarpackie)

SEKRETARKA W KANCELARII PRAWNEJ - 997,4 PLN

odbieranie telefonów, umawianie klientów, wysyłanie i odbieranie listów, prowadzenie terminarza spotkań, kontakt z sądami i kancelariami komorniczymi, odbieranie faksów
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Kluczbork (opolskie)

MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - od 1 400 PLN

montowanie systemów suchej zabudowy, wykonywanie robót malarskich, wykonywanie robót tapeciarskich i posadzkarskich
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Konstancin-Jeziorna (mazowieckie)

OPER. MASZYN I URZĄDZEŃ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Złotoryja (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Prowadzenie gospodarki magazynowej, sprawdzanie dostaw towarów, pakowanie paczek, wysyłka
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Kraków (małopolskie)

POMOC KSIĘGOWA - 997,4 PLN

Gromadzenie i przechowywanie dokumentacji, wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu komputerowego.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Bochnia (małopolskie)

KASJER - od 1 850 PLN

kasjer w Agencji Opłat
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Oława (dolnośląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Opawa (dolnośląskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

Oferta dla osób, które ukończyły 50 roku życia, a nie ukończyłu 60 roku życia zgodnie z art. 60d ustawy.Wykształcenie bez znaczenia; doświadczenie zawodowe i ks. sanepidowska - mile widziana; bezwzględnie wymagana chęć do pracy. zakres obowiązków: sprzedaż art. spożywczo - monopolowych, obsługa kasy fiskalnej; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice, os. Gwardii Ludowej
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Gliwice (śląskie)

ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY - od 2 000 PLN

kontakty z dostawcami i odbiorcami chińskojęzycznymi, obsługa klientów i kasy fiskalnej, raportowanie, rozliczanie, fakturowanie
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 2 000 PLN

- uprzątnięcie terenu firmy,- proste czynności budowlane
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

SPECJALISTA DS. ZARZĄDZANIA AKTYWAMI - od 8 166 PLN

analiza danych dot. działalności spółki, przygotowanie raportów , kontakt z zagranicznymi klientami, zarzadzanie wew. bazami danych
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Kraków (małopolskie)