Praca ELEKTROMECHANIK Nowy Sącz kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Obsługa i naprawa elektroniki i mechaniki samochodowej w pojazdach, obsługa urządzeń diagnostycznych, testerów oraz narzędzi pomo0cniczych przy naprawach pojazdów

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowy Sącz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Nowy Sącz

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 10.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Stan zdrowia pozwajający na wykonywanie zawodu

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Nawojowska 118, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Nowy Sącz

Gmina pracodawcy: Nowy Sącz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Sącz

Ulica pracodawcy: Nawojowska

Numer budynku pracodawcy: 118

Profil działalności pracodawcy:
instalowanie i naprawy sprzętu radiowo-telewizyjnego

Oferta zgłoszona przez:

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Radom (mazowieckie)

POSADZKARZ - OPERATOR AGREGATU MIXOKRET - od 1 850 PLN

Obsługa maszyny Mixokret, prace na zacieraczce lub rozciąganiu i poziomowaniu betonu. Miejsce pracy: woj. śląskie.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Zabrze (śląskie)

KELNER-BARMAN - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SERWISANT - od 2 000 PLN

Bieżący serwis i konserwacja urządzeń produkowanych przez firmę, wyjazdy serwisowe do klientów
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Koszalin (zachodniopomorskie)

KIEROWNIK DS.KONTAKTÓW MIĘDZYNARODOWYCH ART.150 F (DOTYCZY OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA) - od 1 850 PLN

opracowanie kompleks ofert, nadzorowanie, koordynowanie kompleksowych adresów zw. z obsługą zagranicznych klientów
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Drezdenko (lubuskie)

MECHANIK-ELEKTROMECHANIK CIĄGNIKÓW SIODŁOWYCH - od 4 210 PLN

Mechanik-elektromechanik ciągników siodłowych
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Kroczyce (śląskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

Międzynarodowy przewóz towarów
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Skawina (małopolskie)

SPAWACZ - od 13 PLN

spawanie metoda mag, eletrodą, gazową; transport materiałow na własne stanowisko pracy przy użyciu suwnicy, wózka widłowego
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Jawor (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

w zakresie doradcy klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Chojnice (pomorskie)

PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO - od 2 000 PLN

instalacja systemów alarmowych, serwis ,konserwacja
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Sandomierz (świętokrzyskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

Utrzymanie w należytej czystości pomieszczeń przydzielonych do sprzątania. Wycieranie kurzu. Mycie i odkażanie umywalek i urządzeń sanitarnych w toaletach.Staż EFS RPO WD dla osób od 30 r.ż.
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Strzelin (dolnośląskie)

- sprzedaż pieczywa, wyrobów cukierniczych,- układanie towaru,- przestrzeganie przepisów bhp,
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Świebodzin (lubuskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

pomoc w kuchni przy gotowaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Istebna (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 1 850 PLN

księgowanie faktur;naliczanie czasu pracy pracowników;obsługa klientów w tym telefonicznie
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Świętochłowice (śląskie)

ARCHITEKT - STAŻ - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Zakopane (małopolskie)

ELEKTROMECHANIK - od 1 909 PLN

naprawa urządzeń dźwigowych i transportu bliskiego
4 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA WARSZTATY TECHNICZNE - 2017-03-16 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

POMOC KSIĘGOWEJ - 997,4 PLN

obsługa sprzętu biurowego, komputera, korespondencja, sporządzanie dokumentów finansowo- księgowych
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Płock (mazowieckie)

ASYSTENT MUZEALNY-PRZEWODNIK - od 2 100 PLN

oprowadzanie grup po muzeum, prowadzenie lekcji i zajęć muzealnych dla różnych grup wiekowych, obsługa kasy fiskalnej, organizacja sprzedaży książek i pamiątek, pomoc w organizacji imprez kulturalnych, dbanie o czystość w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Pranie (warmińsko-mazurskie)

OBUWNIK PRZEMYSŁOWY - 997,4 PLN

zgodnie z zprogramem
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Broniszew (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

PRACA W MAGAZYNIE CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH, PAKOWANIE TOWARU I PRZEKAZYWANIE DO WYSYŁKI, OBSŁUGA PROGRAMU DO WYSYŁEK KURIERSKICH
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Polkowice (dolnośląskie)

BUFETOWY - 997,4 PLN

nakładanie potraw na talerze, porcjowanie surówek, podawanie napojów, przyjmowanie zamówień, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

FREZER DREWNA - 997,4 PLN

szlifowanie i montaż drzwi i schodów, frezowanie i czopowanie dzrwi
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Nowogród Bobrzański (lubuskie)

SPRZEDAWCA RTV/AGD - od 1 950 PLN

Sprzedawca RTV/AGD
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Kraków (małopolskie)

OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - od 2 000 PLN

według zakresu obowiązków na stanowisku
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Darskowo (zachodniopomorskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

Opieka nad dziećmi w przedszkolu, dbanie o porządek w salach.
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Siedlce (mazowieckie)

MALARZ BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac budowlanych - malarskich tj. malowanie powierzchni ścian i sufitów, elewacji, pokrycia dachów, stolarki budowlanej
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Jarosław (podkarpackie)

Zapoznanie się z asortymentem księgarnia, obsługa kasy fiskalnej, sporządzanie raportów kasowych, przyjmowanie reklamacji, przyjmowanie i układanie towaru, składanie zamówień, obsługa klientów, dbanie o stanowisko pracy. Wymagania: wykształcenie średnie bądź zawodowe, pracowitość, zaangażowanie w pracy, komunikatywność.
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Rumia (pomorskie)