Praca ELEKTROMECHANIK Żuromin Sklep Wielobranżowy "CZYŻYK" Halina Czyżyk

Warszawska 34, 09-300 Żuromin, powiat: żuromiński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: naprawa sprzętu ogrodniczego i leśnego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żuromin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żuromiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żuromin

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.05.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Elektromechanik*

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: Sklep Wielobranżowy "CZYŻYK" Halina Czyżyk

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie

Lidzbarska 27a, 09-300 Żuromin, powiat: żuromiński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z pup, cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: żuromiński

Gmina pracodawcy: Żuromin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żuromin

Ulica pracodawcy: Lidzbarska

Numer budynku pracodawcy: 27a

Profil działalności pracodawcy: sprzedaż artykułów przemysłowych

Nazwisko osoby zgłaszającej: Halina Czyżyk

Adres składania dokumentów aplikacyjnych na to stanowisko:

Ulica pracodawcy: Warszawska

Numer budynku pracodawcy: 34

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*