Praca ELEKTROMECHANIK-0013 Rychtal INTOP Sp.zo.o.

Najatrakcyjniejsze wyposażenie łazienki.

NOWE OSIEDLE 9, 63-630 Rychtal, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
konserwacja, naprawa maszyn, utrzymanie ruchu w zakładziemożliwość delegacji zagranicznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 2 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK-0013

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rychtal

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kępiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rychtal

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 2 800 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: UPRAWNIENIA ELEKTRYCZNE

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: dyspozycyjność

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 1)

Nazwa pracodawcy: INTOP Sp.zo.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Namysłowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV+ list motywacyjny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kępiński

Gmina pracodawcy: Rychtal

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rychtal

Ulica pracodawcy: NOWE OSIEDLE

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Namysłowie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*