Praca EKSPEDIENT POCZTOWY Szczecin kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: określone we wniosku

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: EKSPEDIENT POCZTOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szczecin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Szczecin

Zawód: ekspedient pocztowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łobzie

Niepodległości 13, 73-150 Łobez, powiat: łobeski, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: łobeski

Gmina pracodawcy: Łobez

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łobez

Ulica pracodawcy: Niepodległości

Numer budynku pracodawcy: 13

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łobzie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: ekspedient pocztowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MURARZ - od 2 200 PLN

Czytanie rysunków roboczych i ustalanie na ich podstawie położenie elementów murarskich. Wytyczanie fundamentów ścian, filarów, kanałów wentylacyjnych oraz innych elementów budynku. Przygotowanie murów z otworami, murów z kanałami. Układanie izolacji przeciwwilgociowych na ścianach.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Ruszkowo (mazowieckie)

KIEROWCA-DOSTAWCA - od 925 PLN

dostarczanie posiłków pod wskazany adres na terenie poznania i okolic służbowym samochodem
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Poznań (wielkopolskie)

REFERENT - OBSŁUGA KLIENTA KREDYTOWEGO - 997,4 PLN

Wg. harmonogramu FP
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Drezdenko (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Pieniężno (warmińsko-mazurskie)

INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ - 997,4 PLN

organizacja i prowadzenie zajęć terapetycznych grupowych i indywidualnych z mieszkańcami zgodnie z programem organizowanie i współorganizowanie imprez okolicznościowych dla mieszkańcówprowadzenie indywidualnych zajęć z mieszkańcamipomoc przy karmienieu mieszkańców
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Koronowo (kujawsko-pomorskie)

KELNER-KELNERKA - do 2 200 PLN

Roznoszenie posiłków, praca na kasie fiskalhnej, porządkowanie sali, obsługa klienta, przyuczenie do obsłgi kasy fiskalnej. Miejsce pracy: Wrocław Oferta w sali: G
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOCNIK GLAZURNIKA - 997,4 PLN

pomocnik glazurnika
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Wąsosz (dolnośląskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 850 PLN

Ochrona mienia.
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Nysa (opolskie)

KELNER-BARMAN - od 1 850 PLN

Obsługa gości hotelowych i klientów restauracji. Obsługa restauracji, baru i pomoc przy sprzątaniu pokoi.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Jawor (dolnośląskie)

ASYSTENT ZARZĄDU - od 470 PLN

Praca na stanowisku asystenta zarządu.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 860 PLN

prace porządkowe: sprzątanie ulic, chodników, pielęgnacja zieleni
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Szlichtyngowa (lubuskie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

Nauka/pomoc w:-numerowaniu dokumentów-dekretowaniu-wprowadzaniu danych do programów komputerowych -zapozaniu się z przepisami podatkowymisporządzaniu deklaracji
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Gdynia (pomorskie)

STAŻ - REFERENT - 997,4 PLN

pon- pt 7-15 DRUGI URZĄD SKARBOWY
kontakt przez PUP - 2015-12-31 - Opole (opolskie)

POSADZKARZ - od 2 000 PLN

układanie i wykonywanie posadzek
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Sztutowo (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

przygotowanie towaru do sprzedaży, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

SZLIFIERZ MATERIAŁÓW DRZEWNYCH - od 875 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2015-11-16 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

DYSPOZYTOR - OBSŁUGA CENTRALI TELEFONICZNEJ - od 1 850 PLN

Dyspozytor radiotaxi Wynagrodzenie 1850 zł III zmiany
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 2 057,97 PLN

oferta w ramach prac interwencyjnych: sprzedaż mebli - obsługa klienta, dbanie o dobry wizerunek sklepu, utrzymanie porządku w miejscu pracy, obsługa sprzedaży ratalnej, projektowanie i aranżacja ustawienia asortymentu w sklepie,
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Piła (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ/GIEŁDA PRACY 22.04.2016 POK.105 GODZINA 09:00 - od 1 850 PLN

obsługa klienta na stanowisku mięsnym. Obsługa urządzeń typu stekownice, krajalnice. Dbanie o wygląd lady mięsno-wędliniarskiej, weryfikacja terminów ważności
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Lublin (lubelskie)

OPERATOR ROBOTA SPAWALNICZEGO - od 1 850 PLN

Przygotowanie elementów do spawania zgodnie z dokumentacją, nadzorowanie pracy
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Czernice (wielkopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 3 000 PLN

prace budowlane i pomocnicze na budowie
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Pukarzów (łódzkie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

obsługa sekretariatu sprawdzanie i odbieranie poczty w formie tradycyjnej i elektronicznej, prace w archiwum zakładowym pomoc przy rozliczaniu spisu z natury
kontakt przez PUP - 2016-08-27 - Kamionka (lubelskie)

98U - GALWANIZER - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Cerekiew (mazowieckie)

ŁADOWACZ - od 2 000 PLN

załadunek i rozładunek pojemników z nieczystościami
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Zgierz (łódzkie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA OWOCOWO-WARZYWNEGO - od 2 060 PLN

obsługa maszyn do przetwórstwa owoców i warzyw
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Ciechocin (kujawsko-pomorskie)

STAŻ - ASYSTENT NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

pon- pt 7.30-15.30
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Opole (opolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW LOGISTYKI - od 1 850 PLN

zarządzanie transportem w firmie
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Breń (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 2 185 PLN

Proste prace produkcyjne, prowadzenie procesu produkcji zgodnie z wymaganiami technologicznymi, należyte raportowanie wykonanej pracy, obsługa szlifierki w niewielkim zakresie (szlifowanie elementów metalowych), przynoszenie i pakowanie elementów.
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Bielsko-Biała (śląskie)

MONTER HYDROIZOLACJI - od 1 900 PLN

Wykonywanie prac hydroizolacyjnych, uszczelniania, praca w systemie iniektor, czytanie projektów w j. ukraińskim
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Piaseczno (mazowieckie)