Praca CUKIERNIK Zielona Góra kontakt przez PUP

Stanowisko: CUKIERNIK

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: według zawodu

Data publikacji: 2016-07-25

Lokalizacja: Zielona Góra (lubuskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sienkiewicza 9, 65-443 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

KOSMETYCZKA Z OBSŁUGĄ LASERA DIODOWEGO ORAZ LASERA FRAKCYJNEGO CO2 W ZAKRESIE EFEKTU LIFTINGU NA TWARZY, SZYI, DEKOLDZIE, BRZUCHU, RAMIONACH, USUWANIE ZMARSZCZEK, WYGŁADZANIE I ODMŁADZANIE, POPRAWA ELASTYCZNOŚCI SKÓRY, USUWANIE BLIZN I TRĄDZIKU, USUWNIE MELASY, WYGŁADZANIE BLIZN PO OPARZENIACH, OPERACJACH CHIRURGICZNYCH, WYPADKACH;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE KIERUNKOWE KOSMETYCZNE, OBSŁUGA LASERA DIODOWEGO I FRAKCYJNEGO, PRZESZKOLENIE Z OBSŁUGI LASERÓW, 5 LAT DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Szczecin (zachodniopomorskie)

F-ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

sprzątanie pomieszczeń, sprzątanie wokół budynków, mycie okien.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Chojnów (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-07-28 - Kłodzko (dolnośląskie)

ASYSTENT DS. HANDLU I OBSŁUGI KLIENTA - od 2 050 PLN

wycena i fakturowanie napraw, zanawianie części, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Lublin (lubelskie)

JUHAS - od 2 000 PLN

przygotowywanie terenu wypasu, poznawanie zwierząt, nadzorowanie wypasu, chronienie zwierząt, przystosowanie psów pasterskich, ustawianie koszar, szybkie pojenie, zabiegi z zakresu opieki nad zwierzętami.
kontakt przez PUP - 2017-06-26 - Węgierska Górka (śląskie)

OPIEKUNKA W ŻŁOBKU - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA AUTOBUSU (UZUPEŁNIENIE) - od 2 000 PLN

kierowca autobusuOferta pracy w ramach doposażenia stanowiska pracy - przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Zalesie (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK HANDLOWIEC - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Zawiercie (śląskie)

RYBAK STAWOWY - od 2 000 PLN

- naprawa sprzętu i narzędzi rybackich,
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Kłoda (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Wieleń (wielkopolskie)

CIEŚLA - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR PRAS HYDRAULICZNYCH - 997,4 PLN

zawarty w programie stażu
kontakt przez PUP - 2017-07-10 - Pelplin (pomorskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 000 PLN

szycie odzieży lekkiej damskiej ( bluzki, tuniki, sukienki- szycie tkaniny i dzianiny)
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Łask (łódzkie)

MISTRZ W DZIALE PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH - od 3 000 PLN

Przetwórstwo tworzyw sztucznych
kontakt przez PUP - 2017-01-02 - Magnuszew (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 2 080 - 2 770 PLN

Dbanie o prawidłowy obieg towarów,przeprowadzanie bieżących inwentaryzacji,wydawanie materiałów do produkcji na podstawie zgłaszanego zapotrzebowaniaprzestrzeganie zasad obiegu dokumentacji i porządku w przechowywaniu dokumentów magazynowych.
kontakt przez PUP - 2017-10-07 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

KIEROWNIK DO SPRAW STRATEGII I PLANOWANIA - od 1 400 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie średnie, preferowane wyższe, umiejętności: komunikatywność, elastyczność , umiejętność analizy trudnych sytuacji, prawo jazdy kat. B, doświadczenie zawodowe: 2 lata , znajomość j. ukraińskiego, rosyjskiego w stopniu biegłym, angielskiego w stopniu podstawowym. Ogólny zakres obowiązków: prowadzenie (nadzorowanie działań związanych z planowaniem oraz opracowywaniem strategii w poszczególnych obszarach działania organizacji, opracowywanie planów produkcji, sprzedaży oraz kontrolowanie ich realizacji, przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących realizacji planów. Miejsce wykonywania pracy: Lublin, Polska, UE, Europa Wschodnia.
kontakt przez PUP - 2017-08-24 - Lublin (lubelskie)

TECHNIK HANDLOWIEC - od 925 PLN

Technik handlowiec
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Łuków (lubelskie)

POMOCNIK KAMIENIARZA - 997,4 PLN

- montaż nagrobków na cmentarzu -szlifowanie elementów granitowych -odlewanie elementów betonowych
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Kcynia (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZKA - do 1 850 PLN

UTRZYMYWANIE CZYSTOŚCI W PRZYSZKOLNYCH POMIESZCZENIACH, PRZESTYRZEGANIE WEWNĘTRZNYCH ZARZĄDZEŃ I REGULAMINÓW OBOWIĄZUJĄCYCH W SZKOLE; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, ZAWODOWE;
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY - od 15 PLN

aktywna, telefoniczna sprzedaż produktów chińskich, telefoniczne udzielanie klientom informacji o produktach, obsługa firmowej poczty elektronicznej w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2017-10-06 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK WYKONUJĄCY ZADANIA W RAMACH ROBÓT PUBLICZNYCH- PRACOWNIK BIUROWY - do 1 850 PLN

przygotowywanie dokumentów do zapłaty, segregacja dok. księgowych do archiwum, uzgadnianie kont, przygotowywania sprawozdań budżetowych, praca w sysstemie komput. BESTIA, przygotowywanie faktur i bieżąca korespondencja do wysyłki, kserowanie, fax, skanowanie, inne prace biurowe zlecone przez pracodawcę
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Osielsko (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - 2 000 - 2 100 PLN

Przygotowywanie potraw, zamawianie towaru, wydawanie posiłków.
kontakt przez PUP - 2017-09-18 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

w zakresie magazyniera
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Przechlewo (pomorskie)

INTENDENT DPP ALG NK - od 1 750 PLN

zaopatrzenie, organizacja imprez
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Wągrowiec (wielkopolskie)

KIEROWCA - OPERATOR ŻURAWIA PRZENOŚNEGO - od 1 850 PLN

załadunek, transport i wyładunek drewna
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Oleszyce (podkarpackie)

SPRZEDAWCA/KASJER - od 2 000 PLN

Obsługa klientów działu mięsnego, obsługa kasy fiskalnej. Mile widziane doświadczenie zawodowe.
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Kępno (wielkopolskie)