Praca DYSPOZYTOR TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO Zielonka Prima Sp. z o.o. Sp.k.

Bankowa 43, 05-220 Zielonka, powiat: przysuski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
wykształcenie średnie, staż pracy min. 3 lata, znajomość topografii Warszawy i okolic, rozpisywanie, układanie trasy pojazdów, przekazywanie grafików tras kierowcom, rozliczanie kursów po zakończonej pracy kierowców,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DYSPOZYTOR TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielonka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: przysuski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gielniów

Zawód: dyspozytor transportu samochodowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: znajomość topografii Warszawy i okolic

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: Prima Sp. z o.o. Sp.k.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: przysuski

Gmina pracodawcy: Gielniów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielonka

Ulica pracodawcy: Bankowa

Numer budynku pracodawcy: 43

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Zawód wykonywany przez pracownika: dyspozytor transportu samochodowego